فرهاد مجيدى: حضور در تیم ملی برایم افتخار استاخبار,اخبار ورزشی,فرهاد مجيدى

«فرهاد مجیدی» که به تازگی هدایت تیم فوتبال امید ایران را برعهده گرفته است امروز(شنبه) برای نخستین بار این تیم را تمرین داد.

به گزارش ایرنا، به رغم اینکه پیش از این اعلام شده بود تمرین تیم امید رأس ساعت ۱۸ درزمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال برگزار می‌شود، این تمرین پانزده دقیقه زودتر با گرد آمدن تمامی بازیکنان آغاز شد.

 

«فرشاد ماجدی» یکی از اعضای کادر فنی عهده دار برگزاری تمرین امروز بود و مجیدی بر تمرین بازیکنان زیر ۲۳ سال نظارت داشت.

 

بازیکنان پس از گرم کردن حرکات کششی را در دستور کار داشتند و بلافاصله پس از آن کار با توپ را آغاز کردند.

 

بازیکنان پاسکاری های دو نفره و کوتاه را در دستور کار داشتند.

 

شاگردان مجیدی در مرحله بعد پاسکاری تحت فشار را مرور کردند.

 

«مرتضی محصص» رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال در محل برگزاری تمرین حاضر بود و از نزدیک آن را مشاهده کرد.

 

پیش از آغاز دور جدید تمرینات تیم امید «حمید استیلی» مدیر تیم در جلسه ای که کادر فنی و بازیکنان این تیم حاضر بودند با خوش آمد گویی به مجیدی، افزود: تمامی ما برای رسیدن به یک هدف بزرگ کنار هم هستیم و امیدواریم در این مسیر به آنچه می‌خواهیم برسیم.

 

وی افزود: رعایت قوانین و نظم و انضباط در تیم برای ما از هر چیزی مهم‌تر است و امیدواریم به این مسائل با وسواس توجه داشته باشید.

 

مدیر تیم ملی امید با بیان اینکه برای ما فهرست اول و دوم در این اردو معنی و مفهومی ندارد اضافه کرد: تلاش شده بازیکنان را به شکلی دعوت کنیم که همه به خوبی دیده شوند و کادر فنی شناخت لازم را از آنان پیدا کنند.

 

در ادامه این جلسه مجیدی سرمربی جدید این تیم نیز گفت: خوشحالم که در اینجا با شما همراه هستم. حضور در تیم ملی کشورم برایم باعث افتخار است و امیدوارم روزهای خوبی در کنار هم داشته باشیم.

 

وی افزود: فراموش نکنید که شما رویاها و هدف‌های بزرگی دارید و برای رسیدن به این هدف‌ها باید به خوبی تلاش کنید.

 

سرمربی جدید تیم فوتبال امید ایران با تأیید صحبت‌های مدیر این تیم، اظهار داشت: نظم و انضباط برای من از هر چیزی مهم‌تر است و معتقدم زندگی سالم و حرفه‌ای مهم‌ترین عاملی است که شما را به اهدافتان می‌رساند.

 

تیم فوتبال امید ایران در مرحله مقدماتی و انتخابی بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو که در تهران برگزار گردید، به عنوان تیم دوم راهی مرحله نهایی این رقابت‌ها در منطقه آسیا شد.

 

مرحله نهایی این رقابت‌ها با شرکت ۱۶ تیم دی ماه در تایلند برگزار و سه تیم برتر به همراه ژاپن به عنوان میزبان، جواز حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ را کسب خواهند کرد.

 

ایران به دلیل کسب نتایج ضعیف در دوره‌های پیشین در سید چهار این مسابقات قراردارد.

 

«زلاتکو کرانچار» هدایت تیم امید ایران را در مرحله مقدماتی انتخابی المپیک ۲۰۲۰ برعهده داشت و با توافق دوجانبه از این سمت کناره گیری کرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------