آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,طباطبایی

طباطبایی: مدیران استقلال «اینکاره» نیستند/ نمی‌دانم برخی چه از جان باشگاه می‌خواهند؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: شما به این چند وقت اخیر دقت کنید همه حواشی از داخل خود باشگاه به وجود می‌آید. یک روز برای…


تاج، ستاره استقلال را به آبی‌ها بازگردانداخبار,اخبار ورزشی,باشگاه استقلال

به دنبال نامه رییس فدراسیون فوتبال به کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا، قهرمانی آبی‌ها در سال ۱۹۹۰ میلادی به عنوان دومین قهرمانی استقلال در آسیا مورد تأیید قرار گرفته است.

به گزارش خبرورزشی، در آخرین ماه‌های سال گذشته بود که به درخواست باشگاه استقلال، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا رسماً اعلام کرد که این باشگاه که در سال ۱۹۷۰ میلادی نخستین بار قهرمان آسیا شده پس از انقلاب شکوهمند اسلامی به استقلال تغییر نام داده است.

 

به دنبال این نامه و شفاف‌سازی رییس فدراسیون فوتبال، کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا این موضوع را پذیرفته و در مواردی که در نامه‌نگاری‌ها با فدراسیون نیاز بوده این موضوع را قید کرده است.

 

در سال‌های گذشته فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا، در بحث مربوط به باشگاه تاج و تغییر نام آن به استقلال، تشکیک ایجاد می‌کردند اما به دنبال اعلام رسمی فدراسیون فوتبال این نگرانی برای همیشه از خانواده آبی‌ها رخت بست وستاره دوم استقلال تأیید شد.

 

امروز ۷ مرداد، سالگرد دومین قهرمانی استقلال در آسیا است.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------