استراماچونی به نشست خبری نیامد/ واکنش مدیر رسانه‌ای استقلالاخبار,اخبار ورزشی,استراماچونی
سرمربی استقلال در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر فولاد خوزستان حاضر نشد.

به گزارش ایسنا، هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فردا (پنج‌شنبه) در ورزشگاه آزادی میان تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان برگزار می‌شود.

 

آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال در کنفرانس مطبوعاتی قبل بازی تیمش برابر فولاد حضور نیافت و به این خاطر محمد نوری‌فر، مدیررسانه‌ای تیم فوتبال استقلال درباره دلیل غیبت استراماچونی در نشست خبری پیش از دیدار با فولاد گفت: با وجود قوانین سازمان لیگ، طبق تشخیص استراماچونی او در نشست خبری امروز حضور پیدا نمی‌کند. باید از اصحاب رسانه عذرخواهی کنم. ابتدا به خاطر این که بعد از بازی با فولاد نتوانستند از استراماچونی سوال بپرسند و دوم درباره این نشست خبری.

 

او افزود: من در سالن کنفرانس خبری بعد از بازی با تراکتور حضور داشتم. ماجرا این بود که در لحظه‌ای که ما به سالن نشست خبری آمدیم، دیدم که مترجم در سالن حضور ندارد و به خاطر پیگیری این موضوع دقایقی در سالن نشست خبری حضور نداشتم.

 

مدیررسانه‌ای استقلال درباره وضعیت مترجم استراماچونی و این که چرا دستیارش به نشست خبری نیامده توضیح داد: مترجم نشست‌های او در سازمان لیگ حضور دارد و در بازی فردا هم مترجم مورد نظر استراماچونی حضور پیدا می‌کند. ما تلاش کردیم که استراماچونی در نشست خبری حضور پیدا کند ولی اینطور نشد.

 

همچنین مدیر روابط عمومی سازمان لیگ درباره جریمه مربیان غایب در نشست خبری توضیح داد: جریمه در AFC تا سه تا چهار هزار دلار است ولی ما آمار مربیانی که هفته گذشته نیامدند را به کمیته انضباطی دادیم تا آن‌ها تصمیم‌گیری کنند. جریمه کمیته انضباطی برای مربیان غایب ۳ تا ۵ میلیون است.

 

واکنش مدیر رسانه‌ای استقلال به غیبت استراماچونی در نشست: عذرخواهی می‌کنم، او فردا روی نیمکت است

محمد نوری‌فر مدیر رسانه‌ای استقلال درباره دلایل غیبت استراماچونی در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان گفت« با وجود قوانین سازمان لیگ که سرمربی تیم استقلال باید در نشست خبری حاضر می‌شد اما این اتفاق نیفتاد و آقای استراماچونی تشخیص دادند در محل کنفرانس حاضر نشوند.

 

وی افزود: باید یک عذرخواهی از نمایندگان رسانه‌ها داشته باشم به دلیل غیبت سرمربی تیم استقلال و ترجیح می‌دهم در آستانه بازی مهم فردا توضیحی دیگری در این زمینه ندهم. 

 

مدیر رسانه‌ای استقلال تاکید کرد: بابت اتفاقات بازی گذشته مقابل ماشین‌سازی از نمایندگان رسانه‌ها عذرخواهی می‌کنم و از اینکه سرمربی تیم استقلال در نشست امروز هم حاضر نشده عذرخواهیم خودم را از طرف باشگاه استقلال اعلام می‌کنم.

 

وی در ادامه گفت: نکته‌ای که در باره بازی گذشته باید توضیح دهم این است که متاسفانه یک رسانه خاص شایعاتی را درباره غیبت من در کنفرانس خبری مطرح کرده بود اما باید بگویم من در محل نشست خبری حضور داشتم و هنگامی که وارد سالن کنفرانس شدم متوجه شدم که جلوی حضور مترجم ما در محل نشست خبری را گرفته‌اند. حتی پیشکسوت رسانه‌های آذربایجان آقای چرندابی در سالن کنفرانس من را دید و با او صحبت کردیم ولی متاسفانه عده‌ای عنوان کردند من در سالن حضور نداشتم.

 

نوری‌فر تاکید کرد: من برای هماهنگی حضور مترجم یک دقیقه و 30 ثانیه در سالن کنفرانس نبودم که آن ویدیو ضبط شده و آقای استراماچونی به دلایل غیبت مترجمش اشاره کرده است. 

 

مدیر رسانه‌ای استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا فردا سرمربی این تیم روی نیمکت می‌نشیند، گفت: آقای استراماچونی فردا روی نیمکت حضور خواهند داشت ومترجم آن هم شخصی است که مدنظر سرمربی ایتالیایی است و او هم فردا روی نیمکت خواهد نشست.

 

نوری فر در مورد اینکه آیا بهتر نبود دستیار وی در کنفرانس شرکت می‌کرد، گفت:‌من این مسائل را پیگیری کردم اما حتما تشخیص سرمربی استقلال بوده که در کنفرانس خبری شرکت نکند.

 

خبرنگاری در خصوص بسته بودن تمرینات استقلال از نوری‌فر سؤال کرد که گفت طی صحبتی که انجام شده حتما یک روز در هفته قرار شده تا خبرنگاران به محل تمرین بیایند. این را هم در نظر بگیرید که محلی که تمرینات استقلال برگزار می‌شود ورزشگاه نفت است که از لحاظ تردد مشکلاتی را برای خبرنگاران و تماشاگران ایجاد کرده است و آنها هم کمی محدودیت رفت وآمد دارند.

 

وی در خصوص اینکه اگر قرار باشد استراماچونی در همه بازی‌های حساس در نشست خبری شرکت نکند پس تکلیف رسانه‌ها چه می‌شود، گفت:‌من نگفتم سرمربی استقلال به خاطر حساسیت بازی در نشست حاضر نشده و اشاره کردم با توجه به حساسیت‌های بازی ما از اظهار نظر در این زمینه خودداری می‌کنیم. البته این موضوع یک جریمه قانونی هم دارد که قطعا پرداخت خواهد شد.

 

وی در پایان گفت: جا دارد باز هم از نمایندگان رسانه‌ها عذرخواهی کنم و باید بگویم حتی روی این گزینه هم فکر کردم که از چند ساعت قبل غیبت سرمربی استقلال در نشست خبری را اعلام کنم اما می‌خواستیم تمام تلاشمان را برای حضور سرمربی در سالن کنفرانس انجام دهیم و بعد این موضوع را اعلام کنیم.

 

حجت‌الله بهمنی بعد از عدم حضور استراماچونی در نشست خبری گفت: ما لیستی از غیبت سرمربیان در نشست‌های خبری را آماده کرده و در اختیار کمیته انضباطی قرار دادیم و قرار است به زودی حکم آن اعلام شود.در آئین‌نامه قبلی ما جریمه عدم حضور سرمربی در نشست خبری 3 تا5 میلیون تومان بوده است.

 

 

باشگاه استقلال: استراماچونی با تشخیص خودش به نشست نرفت!

باشگاه استقلال، از اصحاب رسانه و خبرنگاران و تصویربردارانی که امروز به کنفرانس خبری آمده بودند، پوزش می‌طلبد.


    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------