آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,مصدومیت داریوش شجاعیان

بدشانسی بی پایان هافبک استقلال؛ شجاعیان دوباره رباط داد؟

عکاس هایی که کنار زمین شاهد سر خوردن داریوش شجاعیان روی توپ بودند، وی را بعد از خروج از زمین تعقیب کردند، زمانی که او با…


حیدری: استراماچونی بازیکنان را نمی‌شناسد/ به دلیل مافیای فوتبال خداحافظی کردماخبار,اخبار ورزشی,خسرو حیدری
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی یک مربی ایرانی کنار استراماچونی نیست او نمی‌تواند شناخت خوبی از بازیکنان داشته باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، خسرو حیدری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: دستیار ایرانی می‌توانستند به استراماچونی کمک کند. پرسپولیس کریم باقری را دارد. یک مربی ایرانی اگر کنار استراماچونی بود می‌رفت با بازیکنان تک تک صحبت می‌کرد و به سرمربی انتقال می‌داد. وقتی یک مربی ایرانی کنار استراماچونی نیست او نمی‌تواند شناخت خوبی از بازیکنان داشته باشد.

 

او تصریح کرد: استقلال می‌توانست برنده این بازی باشد. حداقل باید نتیجه نهایی بازی مساوی می‌شد. در چند هفته اخیر استقلال بدشانسی هم آورده است.

 

حیدری بیان کرد: وقتی بی ثباتی در باشگاه هست پیشکسوتان انتقاد می‌کنند. اعضای هیئت مدیره یک بار سر تمرین نیامدند. تا حالا از بازیکنان استقلال پرسیدید چه چیزی نیاز دارد. همین آقایان به وقتش قرارداد بازیکنان منتشر می‌کنند و آن‌ها را مقابل هوادار قرار می‌دهند.

 

حیدری گفت: من تیم دیگری دوست نداشتم بروم برای همین خداحافظی کردم. یکی از دلایل خداحافظی من اشتباهات اعضای هیئت مدیره بود. عجیب که تیم به یکبار خالی از بزرگتر شده است. کی از دلایلی که من از تیم بیرون آمدم و خداحافظی کردم مافیای فوتبالی است در حالی که می توانستم چند سال دیگر بازی کنم ولی شرایط فراهم نبود.

 

او بیان کرد: به دلیل شکست امروز از طرف تمام بازیکنان از هواداران عذرخواهی می‌کنم هواداران پشت بازیکنان را خالی نکنید. مشکل استقلال، بازیکن و کادرفنی نیست. در این چند هفته استقلال نشان داد که خوب بازی می‌کند.

 

پیشکسوت استقلال گفت: خیلی عجیب هر سال تا تیم شکل می‌گیرد بازیکنان از استقلال جدا می‌شود. زمان شفر که ما قهرمان جام حذفی شدیم هم همین اتفاق افتاد. تیام و خیلی از بازیکنان جدا شدند. باید آخر فصل بازیکنانی که عملکرد خوبی داشتند حفظ بشوند، اما در استقلال اینگونه نیست.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------