حسینی: مقصر گل خوردن استقلال من نیستماخبار,اخبار ورزشی,سید حسین حسینی
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: هواداران استقلال حق دارند از من انتقاد کنند اما نباید این طور باشد هر گلی که استقلال دریافت می‌کند من را مقصر بدانند. اگر تیمی گل می‌زند همه بازیکنان نقش دارند و وقتی گلی دریافت می‌کنند همه در آن سهیم هستند.

به گزارش ایرنا، «سید حسین حسینی» در حاشیه تمرین استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استقلال نسبت به فصل گذشته با تغییرات زیادی همراه بوده که این موضوع باعث شده است تفکرات جدیدی بر استقلال حاکم شود.

 

وی افزود: استقلال در بازی با فولاد خوزستان در دقایق پایانی دروازه‌اش باز شد و این گل خوردن باعث شد از نظر روحی و روانی با افت روبه‌رو شویم.

 

دروازه‌بان استقلال خاطرنشان کرد: امیدوارم در مسابقات آینده با بدشانسی مواجه نشده و در لحظات پایانی گل نخوریم تا باعث شود پیروزی را از دست بدهیم.

 

حسینی تصریح کرد: از روزی که می‌خواستم قراردادم را با استقلال تمدید کنم معاونی که از باشگاه جدا شده است، حرف‌هایی را بر زبان آوررد و گفت حسینی برای ماندن شرط گذاشته است و این حرف‌ها جو سنگینی را علیه  من به راه انداخت. در هیچ کجای دنیا حرف‌های خصوصی بازیکن و باشگاه به بیرون درز پیدا نمی‌کند.

 

وی تاکید کرد: من می‌دانستم جو بدی برای من به راه افتاده است و کار سختی پیش رو دارم و باید بیشتر از گذشته تلاش کنم تا جایگاهم را در استقلال پیدا کنم.

 

بازیکن استقلال افزود: من آدم انتقاد پذیری هستم. اگر انتقادات سازنده باشد آنها را می‌پذیرم و تلاش می‌کنم ضعف‌هایم را پوشش دهم.

 

وی ادامه داد: اگر در این چند سال اخیر حمایت و انرژی مثبت هواداران استقلال نبود، من شاید همان دروازه‌بان دوم استقلال می‌ماندم و حتی یک بازی نیز برای استقلال انجام نمی‌دادم.

 

حسینی اعلام کرد: هواداران استقلال حق دارند از من انتقاد کنند اما نباید این طور باشد هر گلی که استقلال دریافت می‌کند من را مقصر بدانند. اگر تیمی گل می‌زند همه بازیکنان نقش دارند و وقتی گلی دریافت می‌کنند همه در آن سهیم هستند.

 

وی در پایان گفت: معاونی که از استقلال رفته‌است و دوست ندارم نامش را بر زبان آورم، فصل گذشته دوست صمیمی من بود و از رحمتی بد می‌گفت تا بین ما تفرقه و اختلاف به وجود آورد. او چرا از استقلال رفته است هر روز مصاحبه می‌کند تا آرامش تیم را به بهم بزند؟

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------