آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,نامزد های بهترین های آسیا در سال ۲۰۱۹

علیرضا بیرانوند نامزد مرد سال آسیا شد/ آزمون نامزد برترین لژیونر سال + عکس و فهرست نامزدها

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس نامزد مرد سال آسیا در سال 2019 شد. به گزارش ایسنا و به نقل از AFC، در آستانه…


«حمیدرضا عارف» از کمیسیون صلح و ورزش استعفا کرداخبار,اخبار ورزشی,حمیدرضا عارف
رئیس کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک از سمت خود در این کمیسیون استعفا کرد.

به گزارش ایرنا، حمیدرضا عارف عارف که در  یکسال گذشته  به عنوان رئیس کمیسیون صلح و ورزش منصوب شده بود از سمت خود استعفا کرد.

 

با استعفای عارف، محسن رضوانی رییس فدراسیون شنا جایگزین عارف در ریاست کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک شد و قرار است حکم وی طی دو روز آینده از سوی سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک صادر شود.

 

سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه درباره استعفای عارف گفت: عارف با جمعی از اصحاب هنر و سینما به من مراجعه کرد و کسی هم او را معرفی نکرد. او گفت پروژه‌ای را آغاز کرده در رابطه با صلح و زنان که تصویری از زنان ورزشکار ایرانی را نشان دهد.

 

او گفت می‌تواند این موضوع را در قالب کمیته ملی المپیک سامان دهد تا در IOC جهانی شود. من پذیرفتم چون ایده خوبی بود. اعضای هیئت اجرایی هم‌ آن را پذیرفتند. من در اصول مدیریتی که دارم با فشار رسانه‌ای او را کنار نگذاشتم ولی با فشارهای رسانه‌ای خودش استعفا کرد و کمیسیون عملا تعطیل شد. ما کتبا با استعفا موافقت کردیم ولی رسانه‌ای نکردیم. اگر آن زمان اعلام می‌شد برداشت دیگری می‌شد. اگر به مهر سال گذشته بر می‌گشتم برای او حکم‌ نمی‌زدم.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------