آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,فردوسی‌پور در مراسم جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی

فردوسی‌پور در مراسم جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی/ عکس

مجری و تهیه کننده برنامه 90 در مراسم یادبود جانباختگان هواپیمای اوکراینی شرکت کرد. به گزارش خبرورزشی، علیرضا قندچی (از فارغ…


تکذیب تیراندازی در ورزشگاه آزادی/ تماس تهدیدآمیز با ۱۱۰اخبار,اخبار ورزشی,ورزشگاه آزادی
یک‌منبع آگاه در پلیس پایتخت درباره شایعات پیش از آغاز دیدار دو تیم استقلال-شهر خودرو مشهد توضیحاتی داد.

یک منبع آگاه در پلیس پایتخت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، درباره حواشی پیش از آغاز دیدار دو تیم استقلال و شهرخودرو مشهد در ورزشگاه آزادی، گفت: پیش از آغاز بازی امروز فوتبال بین تیم‌های استقلال تهران و شهرخودرو مشهد، فردی ضمن تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کرد که افرادی با به همراه داشتن اسلحه قصد ورود به ورزشگاه آزادی را دارند.

 

وی افزود: پس از دریافت گزارش، ماموران یگان امداد پلیس پایتخت با حضور در محل و بررسی موضوع متوجه شدند که گزارش کذب بوده و هیچ اتفاقی در اطراف ورزشگاه آزادی رخ نداده است.

 

این‌منبع آگاه با بیان اینکه برای بررسی موضوع و برقراری امنیت در ورزشگاه دستور داده شد که درب‌های ورزشگاه آزادی بسته شود، تصریح کرد: پس از حصول نتیجه درب‌های ورزشگاه باز شد و تماشاگران دو تیم وارد ورزشگاه شدند و اکنون نیز مسابقه فوتبال در کمال امنیت در حال برگزاری است.

 

وی افزود: تمام شایعات مبنی بر تیراندازی و اقدامات دیگر مورد تأیید پلیس پایتخت نیست.

 

معاون استاندار تهران: یک تماس تهدیدآمیز با ۱۱۰ گرفته شده بود

حمیدرضا گودرزی درباره این که گفته می‌شود علت تاخیر در بازگشایی درب‌های ورزشگاه آزادی قبل بازی استقلال و شهر خودرو حضور و دستگیری دو تروریست بوده است، گفت: یک تماس تهدیدی با ۱۱۰ گرفته شد که دوستان به ورزشگاه رفتند و آن جا را چک کردند.

 

معاون امنیتی استاندار تهران ادامه داد: نیروی انتظامی در ورزشگاه حاضر است و تمامی اقدامات لازم را انجام داده و تا این لحظه مشکلی وجود نداشته است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------