X

آخرین اخبار ورزشی


سعید آذری،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

کنایه سعید آذری به وزیر ارتباطات: تفاوت را کلاس چهارم خوانده‌ای دکتر!

مدیرعامل فولاد نسبت به سخنان آذری جهرمی واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با انتشار…

رونالدینیو به پولشویی متهم شداخبار,اخبار ورزشی,رونالدینیو
رسانه‌های برزیلی می‌گویند رونالدینیو و برادرش برای خرید پاسپورت جعلی پاراگوئه نفری 6هزار دلار پرداخت کرده‌اند. پاسپورت هایی که باعث زندانی شدن آنها در پاراگوئه شده است.

به گزارش ورزش سه، رسانه برزیلی گلوبواسپورت مدعی شد اطلاعاتی به دست آورده که نشان می‌دهد رونالدینیو و برادرش در زمان ورود به خاک پاراگوئه پاسپورت‌هایی جعلی در اختیار داشته‌اند که برای تهیه هر کدام از آنها مبلغ 6 هزار دلار پرداخت کرده بودند.

 

به گزارش این رسانه برزیلی، در جریان تحقیقات پلیسی- قضایی از رونالدینیو در پاراگوئه این اطلاعات فاش شده و در اختیار آنها قرار گرفته است. رونالدینیو و برادرش روز چهارم مارس در حالی که قصد داشتند با پاسپورت های جعلی وارد کشور پاراگوئه شوند، در مرز دستگیر شده و از روز ششم مارس در این کشور در زندان به سر می‌برند.

 

این گزارش مدعی است رونالدینیو مبلغ یاد شده را به صورت نقد به یک زن به نام دالیا لوپز پرداخت کرده و پاسپورت های جعلی را از او تحویل گرفته است. زنی که در زمان عبور از مرز برزیل به پاراگوئه همراه رونالدینیو و برادرش بوده و همراه آنها دستگیر شده است.

 

از سوی دیگر رویترز گزارش داد که رونالدینیو حالا با اتهام دیگری مواجه شده و مقامات این کشور از او به اتهام پولشویی هم تحقیق می‌کنند. بر اساس این گزارش، پلیس و دادستانی در حال بررسی پیام ها و فایل های موجود در تلفن همراه رونالدینیو و برادرش هستند تا ارتباط آنها با این اتهام را بررسی کنند. دادستان پرونده اعلام کرد در حال بررسی ارتباط بین رونالدینیو و دالیا لوپز است.

 

دادستان پرونده در این باره گفت:" رونالدینیو ممکن است در یک روند پولشویی دست داشته باشد و ما وقتی چنین شبهه‌ای مطرح می‌شود باید همه کسانی که مظنون هستند را مورد تحقیق قرار دهیم و این در مورد رونالدینیو هم صادق است. فرضیه ما این است که آنها به این دلیل از پاسپورت های جعلی استفاده کرده‌‌اند که قرار بوده اینجا در پاراگوئه از آن برای اقدامات مالی- تجاری و سرمایه‌گذاری استفاده کنند، سرمایه‌گذاری‌هایی که غیرقانونی بوده".

 

این در حالی است که رونالدینیو مدعی شده علت سفرش به پاراگوئه، تبلیغ برای یک بنیاد خیریه بوده است که تجهیزات و مراقبت‌های پزشکی مورد نیاز کودکان محروم را فراهم می‌کند. او همچنین مدعی شده که در این سفر، در کنار کمک به  خیریه، قصد داشته کتاب جدید خود را هم تبلیغ کند.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی