آخرین اخبار ورزشی


تیم ملی فوتبال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

شکست کلمبیا برابر پرو در کوپا آمه ریکا

تیم ملی فوتبال کلمبیا با شکست برابر پرو فرصت صدرنشینی موقت در کوپا آمه ریکا را از دست داد. به گزارش ایسنا، در ادامه مرحله…

نورافکن: هرگز قصد بی احترامی به هواداران استقلال را نداشتماخبار,اخبار ورزشی,نورافکن
هافبک سپاهان می گوید هرگز قصد بی احترامی به هواداران استقلال را نداشته است اما در عین حال از بعضی از آنها گله کرد.

امید نورافکن یکی دو ماه پرحاشیه را پشت سر گذشته است، در ابتدا گلی که او در دیدار رفت فصل جاری به استقلال زد و شادی پس گلش هواداران این تیم را دلخور کرد و بعد هم حضور در برنامه نوروز فوتبالی و صحبت هایش که باعث شد هواداران استقلال در فضای مجازی حسابی به او حمله کنند.

 

نورافکن در گفت و گو با ورزش سه صحبت های جنجالی به زبان آورد که در ادامه آن را می خوانید:

 

بپرسید چقدر زحمت کشیدم

من سه چهار فصل در رده های پایه استقلال بودم و سه چهار فصل در بزرگسالان این تیم بازی کردم. می توانید  از بازیکنانی مثل آقا حنیف، آقا مهدی رحمتی، آقا خسرو و ... بپرسید برای رسیدن به ترکیب اصلی چقدر زحمت کشیدم. من سرم پایین بود تا به ترکیب اصلی برسم و هرگز نمی توانم به تیمی که در آن رشد کرده ام بی احترامی کنم. هواداران زجرهایی که من کشیدم را ببینند و بعد به همین راحتی توهین کنند.


دوست دارم سپاهانی ها هم من را دوست داشته باشم

من الان در سپاهان بازی می کنم و دوست دارم آنها هم من را دوست داشته باشند. من پول سپاهان را می گیرم و قطعا این تیم بزرگ است و من دوست دارم برای این تیم مفید باشم. می شود بی تفاوت باشم  و وقتی گل می زنم شادی نکنم؟

 

چه کسی شادی نکردن را مد کرد؟

من نمی دانم چه کسی شادی گل نکردن را مد کرد اما مگر می شود کسی که گل می زند خوشحال نباشد؟ من دوست دارم سپاهانی ها بدانند که برایشان ارزش زیادی قائل هستم. همانطور که در چند سالی که در استقلال بازی می کردم برای این از جان مایه گذاشتم و هواداران واقعی استقلال خودشان این مساله را خوب می دانند. حالا خیلی ها می گویند شاید هواداران سپاهان کمتر از هواداران استقلال و پرسپولیس هستند اما این دلیل نمی شود من به آنها احترام نگذارم. معنی این بی احترامی به هواداران استقلال است؟

 

هواداران به بازیکنی که 10 سال زحمت کشید هم رحم نکردند

نمی دانم این چه جوی است که تعدادی از هواداران استقلال به بازیکنانی که می روند و یا آخر فوتبال شان است توهین می کنند و کاری می کنند دل آنها بشکند. بازیکنی که 10 سال برای استقلال زحمت کشیده بود و بهترین افتخارها را آورده بود دیدید چطوری با او رفتار کردند و در نهایت فصل قبل مجور شد از این تیم جدا شود. این بلا سر خیلی از بازیکنان بزرگ استقلال آمده است اما امیدوارم دیگر تکرار نشود و من آخرین نفر باشم. بعد از بازی با استقلال به جرم اینکه به تیم سابقم گل زدم انواع و اقسام فحاشی را به من کردند و بعد هم که دید چه اتفاق هایی رخ داد.

 

استقلال باید مثل بایرن مونیخ باشد

من فکر می کنم این وظیفه مدیران استقلال است که جلوی برخی از تحرکات هواداران این تیم را بگیرند. ببینید باشگاه بزرگ و با عظمتی مثل استقلال چقدر از اتفاق های مدیریت لطمه خورده است.  استقلال اگر در این سال ها مدیریت درست داشت،  باید مثل باشگاه بایرن مونیخ اداره می شد چون این باشگاه بسیار پرافتخار است.

 

توهین به فرهاد مجیدی؟
امید نورافکن در مورد اینکه در برنامه نوروز فوتبالی گفت اسم بچه اش را فرناز می گذارد و خیلی ها این موضوع را توهین به فرهاد مجیدی برداشت کرده اند هم گفت: به جان مادرم و تمام عزیزانم من روحم هم خبر نداشت چنین ماجرایی وجود دارد. اصلا نمی دانستم، مگر می شود من به فرهاد مجیدی، اسطوره استقلال توهین کنم؟ ایشان مربی من بوده است و من هرگز چنین کاری نمی کنم. یک درصد هم در مورد من چنین فکر نکنید.


می توانیم قهرمان شویم

ما فعلا نمی توانیم تمرین کنیم اما اگر رای بازی با پرسپولیس برگردد و دوباره بازی کنیم می توانیم اختلاف مان را با این تیم کم کنیم و به قهرمانی برسیم. شما دیدید ما در آزادی پرسپولیس را شکست دادیم و فکر نمی کنم توان بردن این تیم در بازی برگشت را نداشته باشیم.

 

دست های پشت پرده بازی ما را بدون تماشاگر کرد

واقعا نمی توانستیم روز بازی با پرسپولیس از هتل خارج شویم و هواداران در هتل را با طناب بسته بودند، این را هم بگویم که آنها حق داشتند چون بازی حکم فینال را داشت.

 

به هرحال هم بیماری کرونا و هم دست های پشت پرده باعث شد هواداران از دیدن بازی ما در حساس ترین مقطع فصل محروم شوند و امیدوارم این بازی تکرار شود.

 

باید همه بازی ها را ببریم
من فکر می کنم برای اینکه باعث سربلندی سپاهان بزرگ شویم باید همه 9 بازی باقی مانده (به جز بازی با پرسپولیس) را ببریم و امیدوارم این اتفاق بیفتد و در رتبه خوبی در انتهای فصل قرار بگیریم.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی