آخرین اخبار ورزشی


اسکوچیچ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

اسکوچیچ: بدون هیچ توافق و فعال شدن بندی تا سال ۲۰۲۳ قرارداد دارم/ می‌توانید این نسل طلایی را بدون سرمربی به زمین بفرستید

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان مدعی شد تا سال ۲۰۲۳ با فدراسیون فوتبال قرارداد دارد و بدون هیچ توافق و فعال شدن…

میثم منیعی: پیروانی بین پیشکسونان پرسپولیس هم منفور است/ سیاه بازی را در فوتبال از او یاد گرفتماخبار,اخبار ورزشی,میثم منیعی
مدافع سابق استقلال در خصوص انتقاد از قهرمانی پاک استقلال در سال 88 واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، میثم منیعی مدافع سابق استقلال یکی از بازیکنانی بود که در قهرمانی این تیم در سال 1388 حضور داشت.همان قهرمانی که افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس ان را زیرسوال برد.منیعی معتقد است پیروانی بین پیشکسوتان قرمزها هم منفور است.

 

در قهرمانی سال 88 تو یکی از بازیکنانی بودی که نقل قول های جالبی از خودت به جا گذاشتی. حالا به نظر می رسد عده ای در تلاش هستند تا این قهرمانی را زیر سوال ببرند!

سال 88 انواع و اقسام سختی ها را تیم ما تحمل کرد تا بتوانیم به قهرمانی دست پیدا کنیم. اینکه هر بار این موفقیت را برای استقلال و بازیکنان وقت آن زیر سوال می برند واقعا جای تعجب دارد. سوال من از افشین پیروانی این است؛ آقای افشین خان اگر قهرمانی استقلال مشکل دار بود چرا تا روز آخر طول کشید؟ چرا باید یک چشممان به نتیجه خودمان بود ، یک چشم به نتیجه ذوب آهن؟ شاید زمانی قهرمانی به خیلی مسائل بستگی داشت و بازیکنان می توانستند نقش اساسی در فوتبال داشته باشند اما پیروانی می داند در فوتبال حرفه ای عواملی که بتوانند جریانات را تغییر دهند وجود ندارد.

 

هر چند که افشین پیروانی در مصاحبه خود نامی از قلعه نویی نبرده اما اعلام کرده مدارک زیادی برای اثبات اتهاماتی که به او وارد کرده دارد.

شاید من هم از قلعه نویی ناراحتی های زیادی داشته باشم اما دلیل نمی شود اینگونه مسائل را زیر سوال ببرم. توصیه من به افشین این است که وقت بگذارد و ابتدا مدارکی که دارد را برای دفاع از خودش به کمیته اخلاق و سایر نهادهایی ببرد که علیه او پرونده تشکیل داده اند. اگر او حرف حق را می زد پیشکسوتان پرسپولیس از پیروانی دفاع می کردند اما او به خاطر رویه ای که در گذشته داشته ، میان پیشکسوتان هم منفور است!

 

چه رویه ای؟

یکی از بازیکنان قدیمی پرسپولیس خاطره ای را برای من درباره زمانی که غمخوار و پروین در پرسپولیس بودند تعریف کرده که برایتان می گویم. او می گفت آن زمان که یارکشی میان این دو نفر انجام شده بود ، افشین با هر دو نفر جلساتی می گذاشت و مقابل هر یک از دیگری بد گویی می کرد.

 

بنابراین فکر می کنی این صحبت ها را فقط برای دفاع از خود بیان کرده است؟

پیروانی  باید احترام خودش را نگه می داشت و درباره مسائلی که هیچ ارتباطی به او نداشت صحبت نمی کرد. او به ماجرای پیش آمده میان امیر قلعه نویی و حجازی هم اشاره کرده در حالی که آن ماجرا هر چه بوده میان دو نفر از یک خانواده رخ داده و پیروانی کسی نیست که بتواند در این باره صحبت کند. اگر اینطور باشد ما هم می توانیم درباره علی پروین صحبت کنیم و بگوییم چطور برخی قهرمانی ها را به دست آورد! اگر این صحبت ها را کسی مانند ناصر حجازی انجام می داد که به پاکی معروف است، حرف دیگری بود اما آدمی مثل افشین پیروانی که خودش پرونده های متعدد دارد چرا حرف از پاکی و ناپاکی می زند؟

 

حرف دیگری دارید؟

بله ، من سن پایینی داشتم که در پاس بازی می کردم و باید بگویم سیاه بازی را بدون بزرگنمایی از افشین پیروانی یاد گرفتم. خاطرات تاریکم از او بسیار است چه زمانی که پشت هواداران پرسپولی صحبت کرده و آنها را دیوانه خطاب می کرد چه زمانی که در زمین به علی خسروی فحش های رکیک می داد. همه را به خاطر دارم بنابراین بهتر است احترام خود را نگاه دارد.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی