X

آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,مهدی عبدی

جریمه «مهدی عبدی» مهاجم پرسپولیس به دلیل گرفتن عکس یادگاری با سهیلا منصوریان

مهدی عبدی، مهاجم جوان پرسپولیس به دلیل گرفتن عکس یادگاری با سهیلا منصوریان بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی باشگاه با…

افشاگری معاون سابق پرسپولیس در مورد پاداش آسیایی و جذب اسپانسر/ عباس انصاری‌فرد: پرسپولیس به عالم و آدم بدهکار است!اخبار,اخبار ورزشی,رضا یلوه
معاون سابق باشگاه پرسپولیس صحبت های افشاگرانه درباره پاداش آسیایی و جذب اسپانسر انجام داد.

به گزارش فارس، رضا یلوه در پاسخ به اینکه چه شد که از باشگاه پرسپولیس جدا شد، اظهار داشت: مدیریت جدید مستقر شد و دیدگاههای اقتصادی آن ها با دیدگاه اقتصادی من تطابقی نداشت و طبیعی بود از هم جدا شویم و چندین بار هم اعلام کردم که بهتر است من از مجموعه پرسپولیس جدا شوم تا سمیعی و همکارانش بتوانند دیدگاههای اقتصادی خود را پیاده کنند.

 

رضا یلوه در خصوص اینکه تفاوت دیدگاهها از نظر سمیعی مدیر عامل باشگاه چه بود عنوان کرد: مسئله مهمی که وجود داشت این بود که در روز معارفه جعفر سمیعی ، ایشان بر این باور بودند که برندهای مختلف صف کشیده اند و آمادگی دارند با پرسپولیس قرارداد ببندند و منابع مالی تزریق کنند و کوتاهی از جانب ما بوده که تاکنون این امر محقق نشده ، و با توجه به شیوع کرونا و بدعهدی باشگاه پرسپولیس با اسپانسرها خیلی به سختی می شد اسپانسرها را قانع کرد که با پرسپولیس قرارداد ببندند و دلیل آن هم جابجایی متعدد مدیران در باشگاه پرسپولیس است که مدیر جدید دوست ندارد با همان اسپانسر قبلی ادامه همکاری دهد و این دغدغه ای برای شرکت هاست که حاضر به بستن قراردادن نبودند.

 

وی افزود: مدیرعامل جدید باشگاه نسبت به یک سری از قراردادها انتقاداتی داشتند و من به ایشان عرض کردم با توجه به شرایط موجود قراردادهای خوبی بستیم و ظرف مدت 6 ماه مبلغ 76 میلیارد تومان درامدزایی کردیم و به باشگاه پول تزریق کردیم. در زمان انصاری فرد بذری کاشته شد و در مدیریت رسول پناه از آن مراقبت شد و ظرف مدت 6 ماه نه تنها توانستیم 76 میلیارد درامدزایی کنیم بلکه با این شرایط کرونا و نبودن تماشاگر و وضعیت بد اقتصادی اگر کارشکنی هایی صورت نمیگرفت این درامد دو و حتی سه برابر میشد.

 

معاون سابق باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه در زمان حضور شما تنها 76 میلیارد وارد باشگاه شد افزود: باید این را به دو مقطع تقسیم کنم، روزی که وارد باشگاه شدیم و بیزینس پلن پروژه را ترسیم کردیم و با توجه به مدل هایی که در باشگاههای اروپایی پیاده می شد استفاده می کردیم به عدد 600 میلیارد تومان در سال می رسیدیم، در باشگاههای اروپایی مشاهده می شود که مثلا رونالدو و دیبالا در کلیپ های تبلیغاتی شرکت میکنند و اگر این اتفاق برای بازیکنان ما نیز می افتاد قطعا در درامدزایی اتفاقات خوشایندی برای باشگاه رقم می خورد.

 

یلوه افزود: در سال اول قرارداد، پیشبینی درامد باشگاه بجای 76 میلیارد چیزی در حدود 150 تا 200 میلیارد بود. در تاریخ 8 آبان 98 قراردادی را منعقد کردیم که قرار بر این بود در بهمن ماه از اپلیکیشن رونمایی کنیم و سپس 20 اسفند حسن انصاری فرد از باشگاه جدا شدند، و از تاریخ 20 اسفند 98 تا 15 اردیبهشت 99 عملا درامدزایی ما متوقف شد و دلیل آن چالشی بود که بین کارگزار و عضو هییت مدیره پیش آمده بود باعث این موضوع شد که حتی تا فسخ قرارداد هم پیش رفت. این نکته را یادآور شوم که اپلیکیشن باشگاه ابتدا 700 هزار نصب داشت که بعد از اختلافات هییت مدیره و مصاحبه های این عضو هییت مدیره در خبرگزاری ها باعث ریزش شدید نصب اپلیکیشن شدیم که ضرر زیادی را به باشگاه متحمل کرد و بعد از آن نتوانستیم اعتماد هوادار را جلب کنیم. پیشبینی ما این بود که تا 29 اسفند 98 تعداد 1میلیون نفر نصب اکتیو داشته باشیم که مصاحبه های دوستان و مخالفت آن ها خیلی به ما ضرر زد.

 

وی در خصوص اینکه بعد از جدایی رسول پناه به شما پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس شد به رادیو ایران گفت: هیچوقت صحبتی با من انجام نشد و فقط برای قسط آخر برانکو به من اعلام کردند که به کمک شما نیاز داریم و من هم در مبلغ قسط آخر برانکو کمک کردم تا این پول پرداخت شود و بعد از آن چندین جلسه برای انتخاب مدیرعامل هم برگزار شد و حتی از من دعوت می شد در جلسات حضور داشته باشم ولی هیچگاه صحبتی مبنی بر حضور من به عنوان مدیرعامل حتی به صورت غیرمستقیم مطرح نشد و من با توجه به جلساتی که در آن ها حضور پیدا میکردم یک درصد احتمال می دادم که اگر به من اعتماد کنند و به عنوان مدیر عامل من را معرفی کنند از مجموعه ی تولیدی که داشتم منابع درامدی نقدی آماده کرده بودم و به اعضای هییت مدیره نیز اعلام کردم که در صورت انتخابم به عنوان مدیر عامل ، بلافاصله این پول را تزریق کنیم و یک سری مشکلات را مرتفع کنیم که سرانجام این اتفاق نیوفتاد.

 

یلوه خاطرنشان کرد:در پایان هم باید اعلام کنم خدمت هواداران باشگاه پرسپولیس که این پاداش لیگ قهرمانان آسیا قبل از اینکه به حساب باشگاه واریز شود پیش خور شده است و بخش اعظمی از این پاداش دیگر وجود ندارد چون دوستان از جاهایی پول هایی قرض گرفته اند که باید آن ها را پس دهند و نمی توان روی پاداش آسیایی باشگاه پرسپولیس حسابی باز کرد.

 

***

 

عباس انصاری‌فرد: تعجب نکنید، پرسپولیس به عالم و آدم بدهکار است!

خبر ورزشی نوشت: عباس انصاری‌فرد مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس از جمله چهره‌هایی است که معمولا نسبت به تیم مدیریتی گوناگون این باشگاه انتقاداتی را روا می‌داند. البته انتقادات او فقط نسبت به چهره‌های حاضر در تیم مدیریتی باشگاه نبوده و نیست بلکه معمولا مقامات بالاتر را هدف صحبت های پر از کنایه خود قرار می‌دهد و اعتقاد دارد تا وقتی استقلال و پرسپولیس به صورت واقعی از چنگ وزارت ورزش و جوانان بیرون نیامده و در اختیار هواداران قرار نگیرد، نمی‌توان نام خصوصی را برای این باشگاه ها در نظر گرفت.

 

انصاری‌فرد در خصوص عملکرد کادر مدیریتی فعلی باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: «مشخص است که سمیعی برای کار  کردن به جمع پرسپولیسی‌ها آمده و نیت درستی دارد. او مورد حمایت وزارت ورزش است و خودش هم جوان و کاملا دور از حواشی است. از این رو می‌توان به آینده پرسپولیس با حضور فردی مثل سمیعی اعتماد کرد.»

 

او در خصوص ادامه یافتن شکایت ها علیه پرسپولیس و صدور احکام سفت و سخت برای باشگاه از سوی مراجع بین المللی ادامه داد: «این مسائل دیگر مرا متعجب نمی کند چون می‌دانم باشگاه پرسپولیس به عالم و آدم بدهکار است و تا وقتی بدهی‌های گذشته تسویه نشود و در روند بدهی سازی و ایجاد بدهی های جاری در باشگاه بررسی‌های کامل صورت نگیرد، نمی‌توان در مورد این اتفاقات حرفی به میان آورد. تا جایی که من می‌دانم پرسپولیس همیشه بدهکار بوده و در تمام پرونده‌های انضباطی می بازد. پس این موضوع و تقصیر تیم مدیریت قبلی و تیم مدیریت فعلی نیست و به ساختار باشگاه باز می‌گردد. ساختار باشگاه پرسپولیس به لحاظ مالی و حقوقی کامل نیست و تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد، همه پرونده‌ها را از دست می‌دهیم.» 

 

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در نهایت گفت: «یحیی گل‌محمدی هم توانسته شایستگی های خود را بروز دهد. او می تواند بار دیگر پرسپولیس را به قهرمانی برساند زیرا مربی باهوشی است اما در این میان، نقش هواداران بسیار حائز اهمیت است. اگر آنها حمایت های خود از تیم را قطع کنند، پرسپولیس زمین می خورد و امکان دارد هر اتفاق ناگواری برای تیم رخ بدهد. به خصوص حالا که بازی ها پشت درهای بسته برگزار می‌شود، حمایت در فضای مجازی می‌تواند به همه بازیکنان و اعضای کادرفنی دلگرمی دهد.»

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------