آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

منچستر یونایتد در اولدترافورد حذف شد| اولین پیروزی یوونتوس در سری A بالاخره رقم خورد

منچستر یونایتد در رقابت های لیگ کاپ انگلیس در مصاف با وستهام در اولدترافورد شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت. به گزارش…

ادعای عجیب مددی: در عربستان بودیم که می‌خواستند برای مجیدی جانشین انتخاب کنند/ سعادتمند: آقای مددی شفاف بگویید پول‌های ورودی کجا هزینه شده است؟احمد مددی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران به اظهارات علی نامداری مشاور سابق هیات مدیره باشگاه پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، احمد مددی درخصوص اظهارات علی نامداری عنوان کرد: عازم عربستان شدیم و بیست و دو روزی که کنار تیم بودیم همین افراد نزدیک به باشگاه به من تماس می‌گرفتند و به من می‌گفتند که این تیم نتیجه نمی‌گیرد. همان‌جا متوجه شدم همین افراد مدعی برای گزینه بعدی سرمربیگری با افرادی مذاکره می‌کنند. مگر اینجا مدیرعامل و هیات مدیره ندارد که آقای نامداری و شخص دیگری که شخصیتش مهم است برای استقلال تصمیم بگیرند. شما چه کاره هستید که برای استقلال تیم می‌بندید؟

 

او درباره مبالغ واریزی به حساب باشگاه گفت: کل مبلغی که از برج هشت سال گذشته بابت کمک‌های هواداری جمع شد حدود 682 میلیون تومان بود که من تعجب می‌کنم برخی برای بازی با احساسات هواداران این عدد را بالغ بر پنج میلیارد تومان اعلام کردند.

 

مددی همینطور درباره دلارهای میلیچ گفت: یک عددی را به باشگاه دادند و دوست ندارم اسم فرد خاصی را ببرم، این پول صرف هزینه‌های دیگری از باشگاه شد و ما بلافاصله بعد از چند روز عددی را که عزیز سابق در هیات مدیره قصد داشتند به ایشان بدهند را من از محل دیگری تامین کردم و به آقای میلیچ پرداخت شد. گزارشش را هم به هیات مدیره دادم.

 

او نامداری را تهدید کرد و اضافه کرد: حتما این عزیزمان(نامداری) مدارک و مستندات خودش را ارائه بدهد وگرنه در پیشگاه قانون باید پاسخگو باشد. از طرف کارگزار بیش از ۹۰ میلیارد تومان به حساب باشگاه واریز شده است.

 

سپس تصویری از مدارک کمک‌های مالی از سوی مدیریت سابق باشگاه نشان داده شد و مددی گفت: یکی دیگر از اعضای هیات مدیره دو میلیارد و پانصد میلیون تومان پرداخت کرده و آن مشاور محترم ۱۰ میلیارد تومان پرداخت کرده که به ازای هر روز دیرکرد باشگاه به ایشان پرداخت می‌کند.

 

***

 

سعادتمند: آقای مددی شفاف بگویید پول‌های ورودی کجا هزینه شده است؟

احمد سعادتمند، مدیرعامل سابق استقلال خطاب به احمد مددی نامه سرگشاده‌ای منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است:

 

احمد سعادتمند: به نام خداوند بخشنده و مهربان

نامه سرگشاده به مدیرعامل باشگاه استقلال

 

(شماره یک)

آقای مددی

با سلام و احترام

 

در راستای اقدامات یک ساله جنابعالی در باشگاه استقلال بویژه از مهرماه سال گذشته تا کنون بعنوان سرپرست و سپس مدیرعامل می بایست چند نکته اساسی را قید نمایم تا هم شما و هم افکار عمومی و حتی دستگاه های نظارتی بر آن واقف و آگاه شوند..

 

۱. به گفته خودتان و مدارک و شواهد موجود اسپانسر محترم باشگاه (شرکت های وب) بیش از تعهدات خود عمل نموده است و از این بابت می بایست از مدیریت محترم این کارگزار تشکر کرد ..

 

اما این مبالغ در کجا هزینه شده است ؟؟

 

شما که از این مبلغ مطالبات آقای عبدیان را که بعنوان بازوی قوی باشگاه همیشه کنار باشگاه بودند و چه ریالی و چه ارزی همه توان شأن را گذاشتند و حتی مبالغ زیادی را هم بلاعوض پرداخت کرده بودند، پرداخت  نکردید ..

 

شما که مطالبات آقای نامداری که بعنوان یک هوادار بی ادعا  بدون هیچ گونه سمتی تمامی مشکلات باشگاه را در فصل نقل و انتقالات و حتی بعد از من در بخش مجوز حرفه ای گری حل و فصل نمودند و ایشان نیز به کرار مبالغی را بلاعوض پرداخت کردند  را هم پرداخت نکردید ....

 

شما که مطالبات آقای شیخ دیاباته را در اردیبهشت سال گذشته با تلاش و مردانگی آقای رضا شعبانی مشاور اینجانب از طریق آقای احمدی پرداخت شد  را هم پرداخت نکردید و فقط غوغا سالاری نمودید  و هواداران باید بدانند که  قبل از سفر قطر با صحبتی که با آقای احمدی داشتم  ایشان  فقط همان مطالبات یک سال پیش خود را خواستار شدند  که مقرر بود بعد از قطر به ایشان پرداخت شود که با مشقت فراوان ایشان از طریق سه کشور عراق ،ترکیه و امارات در روز جمعه به احترام خواسته هواداران که مبنی بر بازگشت دیاباته بوده  پرداخت نموده اند.

 

( این سه مورد  کل مبالغی بود که بنده به دلیل عدم درآمد زایی شرکت آریا برتر بعنوان کارگزار باشگاه  در سال نود و هشت که با تاکید آقای خلیل زاده  به باشگاه تحمیل و در واقع به باشگاه خیانت بزرگی روا شد دریافت نمودم.. ضمن اینکه دیناری به حساب باشگاه از شرکت آریا برتر واریز نگردید و به دلیل شرایط حاد آن زمان مجبور به قرض از عزیزان نامداری ،عبدیان و احمدی شدم ..)

 

شما که بیش از شش ماه است حقوق و مزایای آقای دیاباته رو ندادید و نزدیک به سیصد هزار دلار به آقای شیخ بدهی دارید..

 

شما که بیش از ده ماه است حتی یک دلار به میلیچ نداده آید و قریب پانصد هزار دلار به آقای هروه  میلیچ بدهکارید...

 

شما که مطالبات آقای لکچیچ دستیار محترم را ندادید تا پنجره باشگاه بسته باشد و بخاطر عدم پرداخت با جریمه حالا می بایست بجای  ۱۴ هزار دلار  ۲۵ هزار دلار پرداخت کنید و دلاری هم در این مورد  پرداخت نکرده آید...

 

شما که ۲۰ هزار دلار هم بابت جرایم و مطالبات آقای دیاباته را هم پرداخت نکردید و حتی هواداران نمی دانند  که به همین دلیل  نیز فیفا  پنجره استقلال را مجددا  بسته است  و فقط پرداخت به لکچیچ پنجره را باز نخواهد کرد ...

 

شما که قسمت اعظم مطالبات بازیکنان و کادر فنی را هم پرداخت نکردید و بازیکنان جوان تیم در حال حاضر با حرمت داری سرمربی و بازیکنان بزرگتر روز خود را می گذرانند...

 

و.......

 

سوال بنده این است که شفاف بفرمایید این دریافتی ها در کجا هزینه شد ؟؟؟

 

بنده باشگاه را با دو میلیون تومان موجودی تحویل گرفتم آن هم در ایام عید و تعطیلات و پاندمی کرونا و وضعیت اقتصادی نا مناسب با بدهی های فراوان که در زمان تحویل به شما حدود یک میلیارد تومان موجودی بود که با توجه به پیگیری های بنده و تیم مالی و حقوقی باشگاه و مذاکرات متعدد با مقامات موسسه کوثر و اتکا مشخص شد که مجموع طلب باشگاه از این دو موسسه حدود  ۲۴ میلیارد است که قرار بود بعد از بازگشت از قطر نسبت به دریافت آن اقدام کنم که نشد و شما هم تنها به دریافت فقط ۶ میلیارد رضایت دادید با این احتساب می توان گفت که در بدو انتصاب تان ۷ میلیارد در حساب پول داشتید...

 

اگر بحث  پرداخت مطالبات شفر را آوردید که جمع پرداخت بحساب شفر به پانزده میلیارد تومان هم نمی رسید با ارز نیمایی...

 

خدمتتان یادآوری کنم قراردادهای سال گذشته کادر فنی بزرگسالان صد در صد و بازیکنان بین هشتاد و پنج تا نود و پنج درصد پرداخت گردیده بود و حتی قسمت اعظم مطالبات تیم های پایه اعم از امیدها و جوانان و نوجوانان ( کادر فنی و بازیکنان) و همچنین مطالبات پیش کسوتان به مدت ۱۰ ماه که انباشته شده بود و واقعا در مقام پیش کسوتان ناچیز بود  را هم پرداخت کردیم .

 

دو زمین تمرین کاملا آماده و بهترین سالن بدنسازی کشور در اختیار تیم بود و کلیه پاداش ها برای تمامی بازی ها پرداخت گردید و پروازها و هتل ها هم چه برای اردوی داخلی و  چه در شهرهای دیگر از بهترین ها بود

 

مطالبات دیاباته کاملا پرداخت و مطالبات میلیچ هم در قطر به میزان پنجاه هزار دلار تقدیم این بازیکن با اخلاق و با معرفت می شد که با فرافکنی  بصورت کاملا از پیش تعیین شده اجازه خروج این پول برای میلیچ ناجوانمردانه داده نشد که بعد شما این پنجاه هزار دلار میلیچ را هم دریافت کردید اما به میلیچ پرداخت نکردید و بدون مجوز هیات مدیره تبدیل به ریال و در جای دیگر هزینه کردید ..

 

آقای مددی ما هم ۳۵۰ هزار دلار طلب بازیکن نا آماده دو فصل قبل را ( بویان ) پرداخت کردیم همچنین ۳۶۰ هزار دلار مطالبات بازیکنان ، مربیان و وکلای خارجی در فصول قبل را پرداخت کردیم..

 

پس این همه مبالغ وارد شده بعد برکناری ناحق بنده کجا هزینه شده است؟؟؟

 

چرا در حال حاضر باشگاه بزرگ استقلال باید برای کوچکترین خواسته هایش مشکل داشته باشد؟؟؟

 

برای شما آرزوی عافیت و عاقبت به خیری دارم و امید وارم باشگاه بزرگ استقلال به جایگاه واقعی همیشگی اش با انسان های بزرگ برگردد.

 

ضمنا در خصوص قراردادهای نجومی که فرمودید و نحوه انتخاب کارگزار و رسمیت فعالیت شما بعنوان مدیر عامل و نحوه برکناری خود در نامه های سرگشاده دیگر خواهم پرداخت...

 

احمد سعادت مند

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی