X

احسان حاج صفی به آ اک آتن پیوست/ انتقال سردار آزمون به لورکوزن منتفی شداحسان حاج صفی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
کاپیتان فصل گذشته تیم سپاهان اصفهان راهی لیگ یونان شد.

به گزارش ایلنا، با اعلام باشگاه آاک یونان، احساس حاج صفی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با عقد قرارداد رسمی دوساله به این تیم پیوسته است.

 

حاج صفی که سابقه حضور در سوپرلیگ یونان را در کارنامه دارد فصل گذشته در تیم سپاهان اصفهان و تراکتور تبریز حضور داشت.

 

بازیکن 31 ساله پیش از بازگشت به فوتبال ایران و حضور در تراکتور به مدت دو فصل در سوپرلیگ یونان حضور داشت. او یک فصل در پانیونیوس و یک فصل فصل هم در تیم المپیاکوس فعالیت داشت.

 

احسان حاج صفی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 ***

 

انتقال سردار آزمون به لورکوزن منتفی شد

لوکاس آلاریو، مهاجم گلزن بایر لورکوزن قرارداد خود را با این باشگاه تا به مدت دو سال دیگر تمدید کرد.

 
به گزارش ورزش سه، لوکاس آلاریو  که در سال 2017 از ریور پلات به بایرلورکوزن پیوست، در همه مسابقات 131 بازی برای این باشگاه انجام داده، 51 بار موفق به گلزنی شده و 16 پاس گل نیز ارسال کرده است. قرارداد این بازیکن یک سال دیگر و در تابستان سال 2022 تمام می شد، اما امشب باشگاه بایر لورکوزن اعلام کرد قرارداد لوکاس آلاریو مهاجم 28 ساله آرژانتینی خود را دو سال دیگر و تا سال 2024 تمدید کرده است.

 

لوکاس آلاریو بعد از تمدید قرارداد گفت: "من همیشه گفته ام که در محیط باشگاه بایر لورکوزن واقعا احساس خوبی دارم. ساختار این باشگاه بسیار حرفه ای است و ما می خواهیم در کنار هم به موفقیت های زیادی برسیم. ما واقعا تیم خوبی برای برای رسیدن به این هدف داریم و می خواهیم در هر سه جام این فصل با رقببای دیگر به رقابت بپردازیم.

 

بدین ترتیب و طبق اعلام برخی سایت های خبری فوتبال آلمان، بعید است دیگر لورکوزن برای خرید سردار آزمون از زنیت اقدام کند. به نظر می رسد مبلغ بالای درخواستی باشگاه روسی باعث عدم توافق طرفین شده و سردار آزمون به یک حداقل یک فصل دیگر هم در ترکیب زنیت باقی خواهد ماند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------