آخرین اخبار ورزشی


استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

استقلال در برزخ افکار مربیانش

هر چیزی به انسان دروغ بگوید، آمار هرگز چنین نمی‌کند؛ واقعیتی که به ما می‌گوید تیم فوتبال استقلال در هیچ‌یک از 5 بازی آخرش در…

محمد بنا ماندنی شد؛ آغاز اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از ۲۵ مرداد/ وضعیت کشتی آزاد در ابهاممحمد بنا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
محمد بنا در سمت سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی ابقا شد اما همچنان وضعیت تیم کشتی آزاد در ابهام قرار دارد.

به گزارش تسنیم، همانطور که پیش بینی می شد فدراسیون کشتی از عملکرد محمد بنا در بازی های المپیک 2021 توکیو راضی است و محمد بنا نیز پیش از اعزام به المپیک گفته بود در صورت توافق با فدراسیون دوست دارد کارش را در تیم ملی ادامه دهد.

 

در همین رابطه امروز (پنجشنبه) جلسه ای با حضور علیرضا دبیر و حمید سوریان رئیس و نایب رئیس فدراسیون با محمد بنا سرمربی تیم ملی در فدراسیون کشتی برگزار شد که طرفین در مورد ادامه همکاری با هم صحبت کردند.

 

به این ترتیب هدایت تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی 2021 که مهر ماه در نروژ برگزار می شود را محمد بنا برعهده خواهد داشت و دور جدید تمرینات فرنگی کاران نیز از 25 مرداد ماه در کمپ تیم های ملی آغاز می شود.

 

در این وضعیت اما  گمانه‌زنی‌ها همچنان در مورد تیم ملی کشتی آزاد همچنان ادامه دارد، البته رئیس فدراسیون کشتی در مصاحبه های اخیرش تغییر کادرفنی کشتی آزاد را تایید کرده و در این خصوص نام چند گزینه مطرح است که به نظر از بین آنها پژمان درستکار و محسن کاوه به صندلی تیم ملی نزدیک تر به نظر می رسند.

 

با توجه به اینکه در این خصوص باید جلساتی برگزار شده و توافق لازم صورت بگیرد، قطع به یقین دور جدید تمرینات تیم ملی آزاد دیرتر از فرنگی کاران آغاز خواهد شد.

 

مسابقات جهانی 2021 مهر ماه در 10 وزن در نروژ برگزار خواهد شد.


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------