جولین لوپتگی سرمربی جدید رئال مادرید شداخبار,اخبار ورزشی,جولین لوپتگی

سرمربی حال حاضر اسپانیا پس از جام جهانی هدایت رئال مادرید را برعهده خواهد گرفت.

باشگاه رئال مادرید، لحظاتی قبل در بیانیه ای رسمی اعلام کرد که جولین لوپتگی، سرمربی حال حاضر تیم ملی اسپانیا، بعد از جام جهانی 2018، رسماً هدایت رئال مادرید را برعهده خواهد داشت. 

 

در شرایطی که از مائوریتسیو ساری، آنتونیو کونته و مائوریتسیو پوچتینو به عنوان گزینه های مدنظر رئال مادرید برای جانشینی زیدان که ابتدای ماه جاری از سمت خود استعفا داده بود، یاد می شد، مسئولان باشگاه رئال مادرید با اعلام این خبر، دنیای فوتبال را تحت تأثیر قرار دادند.  

 

جولین لوپتگی، پیش از اینکه هدایت تیم ملی اسپانیا را برعهده بگیرد، سابقه هدایت رده های سنی مختلف تیم ملی اسپانیا را نیز برعهده داشته است، امّا پورتو مطرح ترین تیمی بوده که او هدایتش را برعهده داشته است.

 

وی در فصل 2009/10 نیز هدایت تیم دوم رئال مادرید را برعهده داشته است.  جولین لوپتگی 51 ساله در دوران حرفه ای اش، هم برای رئال مادرید و هم بارسلونا سابقه بازی دارد و با رئال مادرید در فصل 1990 فاتح لالیگا شده است. او با بارسلونا سوپرکاپ اسپانیا را در سال 1994 فتح کرده است. لوپتگی به عنوان سرمربی، تیم زیر 19 سال و زیر 21 سال اسپانیا را به قهرمانی اروپا رسانده است. 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------