انتقادات تند طارمی از اسکوچیچ؛ چرا باید ۵۰ بازیکن پیراهن تیم ملی را بپوشند/ وقتی بازیکنان استقلال را خط می زنی باید تبعاتش را قبول کنی!مهدی طارمی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مهدی طارمی در گفتگو با عادل فردوسی پور انتقاداتی درباره نحوه آماده سازی و عملکرد فدراسیون فوتبال بیان کرد.

به گزارش فوتبال۳۶۰، مهدی طارمی درباره  رضایت از روند آماده سازی تیم ملی اظهار داشت: از روند آماده سازی تیم ملی اصلا راضی نیستم. مشخص نیست تصمیم گیرندگان فدراسیون چه کسانی هستند. برنامه ریزی برای بازی با کانادا از اول غلط بود. تدراک خاصی برای جام‌جهانی نداشته ایم.

 

مهاجم تیم پورتو صحبت هایی را درباره ی تمرینات تیم ملی تحت نظر اسکوچیچ عنوان کرد: بازیکن تیم ملی زشت است که فقط تمرین ضربه به چارچوب بزند. شاید تو عمل انجام شده قرار گرفتیم، ولی شما میدانستید وقتی اول کار بازیکنان استقلال را خط میزنند تبعاتی هم دارد و آن تبعات را باید به جان بخریم و پای آن بایستیم. نظم خاصی از گذشته داریم و ما به آن عادت کردیم و وقتی یکسری بی نظمی ها میبینیم به چشممان بزرگ می آید.

 

وی درباره تعداد بازیکنان دعوت شده به تیم ملی افزود:  تا به حال در اردوی بحرین ۴۰ تا ۵۰ بازیکن به تیم ملی دعوت شده اند. تیم ملی باید به گونه ای باشد که آرزوی پوشیدن پیراهن آن را داشته باشید، جایگاه پیراهن تیم ملی پایین آمده است و همه به راحتی به تیم ملی می‌آیند. 

 

وی افزود:  بازیکنان تیم ملی استعداد خوبی دارند و این می تواند جزو با استعدادترین تیم سال های اخیر ایران باشد اما این برای موفقیت کافی نیست. ما از پایه مشکل داریم. ۴ ماه دیگر جام جهانی است و با این شرایط قاعدتا نباید به موفقیت برسیم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022