بی‌اعتنایی علی دایی به وزیر ورزش/ پیشکسوت فوتبال ایران: الان وقت آمدنم به تیم ملی نبودعلی دایی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
در حاشیه مراسم جام جهانی فوتبال در کیش در مقابل چشم عکاسان و خبرنگاران اتفاق عجیبی رخ داد.

به گزارش ورزش سه، در شرایطی که حمید سجادی، وزیر ورزش برای خوش و بش و احوالپرسی به سمت سه چهره حاضر در ردیف اول سالن (علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا و یحیی گل‌محمدی) رفته بود، به نظر با برخورد سرد و بی‌اعتنایی علی دایی اسطوره فوتبال ایران مواجه شد.

 

در تصاویری که امیر خیرخواه از این صحنه گرفته این مسئله کاملا مشخص است؛ جالب اینکه علی دایی بعد از این لحظه عجیب خطاب به دو هم‌تیمی سابقش در تیم ملی و پرسپولیس نکاتی را با لبخند مطرح کرد.

به نظر می‌رسد این مسئله ریشه در برخورد سجادی و علی دایی در حاشیه یک اردو در جزیره کیش و سپس مسائل رخ داده میان این دو در باشگاه سایپا داشته باشد.

 

جالب اینجاست که علی دایی و وزیر ورزش با یک هواپیما به کیش آمده و در لحظه خروج از هواپیما با یکدیگر خوش و بش کرده بودند.

 

علی دایی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
علی دایی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
علی دایی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
علی دایی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
علی دایی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

چرا علی دایی وزیر ورزش را تحویل نگرفت؟/ لب خوانیِ دایی پاسخ را مشخص کرد!

فوتبالی نوشت: از دیشب که فوتبالی ویدیوی مربوط به خوش و بش سرد وزیر ورزش و علی دایی را منتشر کرد، بسیاری این سوال را مطرح کردند دلیل این اتفاق چه بوده است؟

 

پس از چند بار دیدن فیلم و مرور کردن ویدیو و در نهایت لب خوانی علی دایی متوجه می شوید علی دایی پس از اینکه حمید سجادی و همراهانش به سمت او رفتند و سرد با آنها برخورد کرد، به مهدی مهدوی کیا و یحیی گل محمدی جملاتی می گوید. 

 

با لب خوانی متوجه می شوید که دایی به مهدوی کیا و گل محمدی می گوید که در پرواز تهران - کیش، وزیر و اطرافیانش در ردیف پشت او نشسته اند اما به او سلام و اعتنایی نکرده اند.

 

احتمالا به همین دلیل بوده که دایی وزیر ورزش و جوانان را تحویل نگرفته است. 

 

دایی: الان وقت آمدنم به تیم ملی نبود

پیشکسوت فوتبال ایران نسبت به بحث حضورش روی نیمکت تیم ملی واکنش نشان داد.

 

علی دایی یک‌شنبه شب در حاشیه افتتاحیه جشنواره جزیره فوتبال در جمع خبرنگاران عنوان کرد: ابتدا برای تیم ملی فوتبال ایران آرزوی موفقیت دارم و پس از آن، لازم است بگویم فرصت مناسبی وجود دارد تا مردم دنیا، کشور ما و جزیره کیش را بشناسند چراکه همسایه دیوار به دیوار و آب به آب قطر هستیم.

 

او ادامه داد: امیدوارم این فرصت بزرگ را غنیمت بشماریم و به‌خوبی از آن استفاده کنیم. همه اتفاقات مثبت بستگی به خودمان و کارهایی که تا جام جهانی انجام می‌دهیم، دارد.

 

این پیشکسوت فوتبال ایران درباره شرایط تیم ملی عنوان کرد: فقط می‌توانم آرزوی موفقیت برای تیم ملی را داشته باشم. البته امیدوارم همه افراد اختلافات در تیم ملی را کنار بگذارند و سعی کنند بهترین بازی‌ها را انجام بدهند.

 

علی دایی در مورد رد پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی گفت: آرزوی هر مربی حضور روی نیمکت تیم ملی کشورش است، اما من برای خودم یک‌سری دیدگاه‌های دیگری دارم و بنابر آن عقاید زندگی می‌کنم.

 

او ادامه داد: الان نه زمان مناسبی برای حضورم در تیم ملی بود و نه وقت کافی برای تیم ملی وجود داشت. فکر می‌کنم بهترین تصمیم را گرفتم. از تمام عزیزانی که به من لطف داشتند، تشکر می‌کنم ولی الان زمان مناسبی برای گرفتن پست مربیگری تیم ملی نبود.

 

علی دایی در خصوص دوری طولانی مدتش از فوتبال ابراز کرد: خدا را شکر این دوری موجب شده به کارهای دیگر و زندگی برسم و زندگی‌ام رونق بیشتری بگیرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022