آخرین اخبار ورزشی

احمد نوراللهی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

پشت پرده قهر نوراللهی از تیم ملی؛ چرا هافبک سابق پرسپولیس جواب تلفن نداد؟

ماجرای اخراج احمد نوراللهی از تیم ملی همچنان یکی از بحث‌های اصلی فوتبال ایران محسوب می‌شود. روزنامه ایران ورزشی نوشت: هافبک…

حدادی: از بازی‌های آسیایی خداحافظی کردم، شاید به المپیک ۲۰۲۴ بروم!احسان حدادی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
نایب قهرمان پرتاب دیسک بازی‌های آسیایی گفت: چون هنوز مسابقات المپیک در پیش است، امیدوار هستم صحبتی با وزیر ورزش و جوانان در تهران داشته باشم و همچنین رئیس کمیته ملی المپیک، چون می‌توانم ورودی المپیک را نیز کسب کنم. اگر بتوانم می‌ایستم و ادامه می‌دهم.

به گزارش ایسنا، احسان حدادی پس از کسب مدال نقره بازی‌های آسیایی اظهار کرد: مسابقه خوبی بود، اما یک مقدار بدشانس بودم. در این چند روزی که در چین بودیم از لحاظ کمری مشکلی نداشتم اما قبل از مسابقه درد زیادی داشتم و اگر حتی مانند دو روز قبل بود نتیجه بهتری می‌گرفتم. با تمریناتی که داشتم احساس می‌کردم بالای ۶۴ متر پرتاب داشته باشم. خیلی خوشحالم که مدال طلا از ایران بیرون نرفت. فرقی نمی‌کرد چه کسی طلا بگیرد و مهم این بود که برای ایران باشد. ۵ دوره است که ما طلای پرتاب دیسک آسیا را می‌گیریم و این‌نشان دهنده آن است که ایران در این ماده قدرتمند است.

 

وی ادامه داد: امیدوارم مسؤلان نگاه ویژه‌ای به این رشته داشته باشند و در مورد هر رشته‌ای نظر می دهند در مورد دوومیدانی نظر دادن خیلی سخت است. اینکه بگوییم در پرتاب دیسک و در بازی‌های آسیایی شانس مدال نداریم قطعا ناراحت کننده است.

 

خودم رقیب خودم بودم

نایب قهرمان پرتاب دیسک بازی‌های آسیایی هانگژو در مورد اینکه آیا برای کسب مدال متحمل فشار بود یا خیر، عنوان کرد: اصلا فشاری روی من بود چون ۴ بار این مسیر را رفته بودم و طلایی هم بود. امروز با کسی به غیر از خودم رقابت نکردم، رقیبم خودم بودم و توقع از خودم زیاد بود و اگر کمرم اجازه می داد بهتر نتیجه می‌گرفتم. به هرحال نقره شد و به خود خدا هم گفته بودم که هر مدالی بگیرم، تقدیم خودش می‌کنم. خودش نقره داد و من هم به خودش تقدیم می‌کنم. وسط مسابقه هم همه اینها را به خودش گفتم. امیدوارم مردم هم راضی باشند و عذرخواهی می کنم که یک مقدار غم‌انگیز به پایان رسید. به هرحال هر آمدنی، رفتنی هم دارد و باید از بازی های آسیایی خداحافظی می‌کردم.

 

می‌توانم ورودی المپیک را کسب کنم

حدادی در مورد اینکه پس از این چه فعالیتی خواهد داشت، گفت: در هر زمینه‌ای پس از این فعالیت می‌کنم، چون هنوز مسابقات المپیک در پیش است، امیدوار هستم صحبتی با وزیر ورزش و جوانان در تهران داشته باشم و همچنین رئیس کمیته ملی المپیک، چون می‌توانم ورودی المپیک را نیز کسب کنم. اگر بتوانم می‌ایستم و ادامه می‌دهم و اگر نتوانم به دوومیدانی میدانی کمک خواهم کرد.

 

نایب قهرمان پرتاب دیسک بازی‌های آسیایی هانگژو در مورد اینکه خداحافظی او از پرتاب دیسک قطعی است یا خیر توضیح داد: خداحافظی از بازی‌های آسیایی قطعی است اما به محض بازگشت به تهران تصمیم نهایی را اتخاذ خواهم کرد. فرقی نمی‌کند در بازی‌های آسیایی باشد یا جای دیگری، امروز را می‌توان یک خداحافظی زیبا دانست.

 

وی در مورد ۲۲ سال حضورش در ورزش قهرمانی و حرفه‌ای عنوان کرد:  ۲۲ سال در ورزش حرفه‌ای بودن خیلی سخت است، پیش از این هم گفتم ابتدا باید به دست‌ها و پاهایم خسته نباشید بگویم که ۲۲ سال خیلی آنها را اذیت کردم ۷، ۸ عمل جراحی روی بدنم انجام دادم که بسیار سنگین بود ولی در واقع دیگر باید تمام می‌شد. از حسین توکلی خیلی تشکر می‌کنم که برادرانه در کنارم بود، همچنین از آرش علی‌نژاد تراپیستم که طی سه ماه گذشته خیلی او را اذیت کردم تشکر می‌کنم. آنها در کنار من بودند. می‌توانستیم یک تیم کامل با حضور آقای کینز باشیم اما این اتفاق رقم نخورد و در تهران یک سری صحبت‌ها و مسائلی را که رخ داد و نتوانستیم مدال طلا را بگیریم که بعدا مطرح خواهم کرد.

 

وی همچنین در مورد خداحافظی احساسیش از بازی‌های آسیایی که با اشک و گریه به پایان رسید بیان کرد: قطعا هر آمدنی با یک رفتنی همراه است و این مسائل در ورزش زیباست، شما زمانی که مدال می‌گیرید گریه می‌کنید و زمانی نیز که شکست می‌خورید گریه می‌کنید، امروز مدال گرفتنم با خداحافظی همراه شد و خیلی حرف‌های قشنگی می‌شنیدم که ورزشکاران آسیایی با من در میان می‌گذاشتند. زمانی که این حرف‌ها را شنیدم خیلی احساسی شدم و قطعاً دلم برای دایره‌ای که در آن سال‌ها و سال‌ها چرخیدم، توری که در آن پرتاب می‌کردم و این تماشاچیان که با احساس طی سالیان گذشته تشویقم می‌کردند خیلی تنگ می‌شود.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------