مهرداد محمدی ۶ جلسه محروم شد/ عرب براقی نقره داغ شدمهرداد محمدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
با حکمی از سوی کمیته انضباطی مهرداد محمدی با جریمه 500 میلیونی و محرومیت 6 جلسه‌ای مواجه شد!

به گزارش ورزش سه، مصاحبه جنجالی پس از پایان دیدار با پیکان، کار دست ستاره مطرح و تأثیرگذار استقلال داد و حالا مهرداد محمدی با حکمی سنگین از سوی کمیته انضباطی مواجه شده که طی آن، او ضمن پرداخت 500 میلیون، با محرومیت 6 جلسه‌ای نیز روبرو شده است.

 

پس از برگزاری دیدارهای هفته پایانی لیگ برتر که با قهرمانی پرسپولیس همراه شد، بازیکنان استقلال به شدت نسبت به اتفاقات دیدار پرسپولیس و مس رفسنجان معترض بودند که در این میان، محمدی مصاحبه تند و غیرقابل انتشاری با رسانه‌ها داشت.

 

ستاره استقلال که به مانند سایر همبازیانش از قهرمانی پرسپولیس با یک گل آفساید خشمگین بود، جملاتی را خطاب به فدراسیون و مسئولین برگزار کننده مسابقات مطرح کرد و از نبود VAR در لیگ برتر ایران انتقاد کرد.

 

محمدی که چند روز پیش و برای ارائه دفاعیات خود به کمیته انضباطی احضار شده بود، حالا با یک حکم محرومیت سنگین روبرو شده و طی آن، او نمی‌تواند در 6 مسابقه، استقلال را همراهی کند. حکمی که البته ممکن است با اعتراض باشگاه استقلال، کاهش یابد.

 

در حکمی که از سوی کمیته انضباطی منتشر شده، آمده است:

درباره گزارش ابرازی علیه مهرداد محمدی، بازیکن تیم استقلال تهران مبنی بر نقض ماده 71 مقررات انضباطی از طریق انجام مصاحبه پس از بازی پیکان و استقلال، تخلف وی محرز و مسلم تشخیص داده شده و بر این اساس نامبرده محکوم به پرداخت مبلغ 500 میلیون جریمه نقدی و شش جلسه محرومیت از حضور در مسابقات می‌شود. رای صادره از حیث محرومیت قابل اجرا بوده و تماما ظرف مدت 7 روز قابل تجدیدنظر خواهی در کمیته استیناف است.

 

پرسپولیس عامل جریمه ۲ میلیاردی دستیار نکونام

پس از آنکه چند روز قبل جواد نکونام با جریمه سنگین پنج میلیارد تومانی مواجه شد، حالا کمیته انضباطی حکم جدیدی را درخصوص دیگر مربی استقلال صادر کرده که طی آن، حمیدرضا رجبی با جریمه 2 میلیارد تومانی روبرو شده است.

 

در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و فولاد بود که رجبی اظهاراتی را علیه پرسپولیس بیان کرد. او گفت: من فکر می‌کنم که امسال تیم رقیب ۱۴ امتیاز را از داوری سود برده است. آنها می‌آیند و خیلی راحت در مورد تیم ما صحبت می‌کنند که داور این کار را کرده و چرا بازیکن استقلال را محروم نکردند! در حالی که من فکر می‌کنم اتفاق مشابه در اراک رخ داد و هوادار تیم آلومینیوم را جلوی اتوبوس زدند و هیچ محرومیتی (برای محمد حسین کنعانی زادگان) در نظر گرفته نشد. نمونه‌های دیگری نیز وجود دارد.

 

رجبی در ادامه درخصوص بحث میزبانی پرسپولیس از پیکان در قزوین و اشتباهات داوری به سود این تیم و محروم نشدن بازیکنان سرخ پوشان مانند سروش رفیعی نیز جملاتی را بیان کرده بود که حالا برای مربی استقلال با صورت حساب دو میلیاردی همراه شده است.

 

البته در حکمی که کمیته انضباطی صادر کرده، به صحبت‌های رجبی پس از بازی با فولاد اشاره شده اما مربی آبی‌ها این صحبت‌ها را در نشست خبری قبل از آن دیدار بیان کرد.

 

 

در حکم صادره از سوی کمیته انضباطی آمده است:

 

درباره شکایت باشگاه پرسپولیس علیه حمیدرضا رجبی، مربی تیم استقلال مبنی بر تخلف ماده 71 مقررات انضباطی از طریق مصاحبه پس از بازی دو تیم فولاد خوزستان و استقلال تهران، با توجه به مجموع اوراق و محتویات پرونده و با عنایت به مفاد مطالب منتشره و بیان مطالب غیرفنی علیه باشگاهی شاکی و ارکان فدراسیون از سوی مشارالیه، تخلف انتسابی محرز و مسلم تشخیص و مستند به ماده 71 مقررات انضباطی و بند 1 از جزء سوم دستورالعمل هیات رئیسه فدراسیون ناظر بر مصاحبه‌های سرمربی و کادر فنی باشگاه‌ها، به پرداخت مبلغ 2 میلیارد تومان جریمه نقدی محکوم می‌شود. رای صادره ظرف مدت هفت روز قابل تجدیدنظرخواهی نزد کمیته استیناف است.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------