درویش: برخی برای کرنر و اوت هم بیانیه می‌دهند! | پروین: با اوسمار هم قهرمان می‌شویماخبار،اخبار جدید،اخبار روز
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه صدور بیانیه همیشه بازدارنده نیست، گفت: اگر از قبل برخورد جدی می‌شد، دیگر برای کرنر و اوت دستی هم بیانیه نمی‌دادند!

به گزارش ایرنا، رضا درویش که در تمرین تیم پیشکسوتان پرسپولیس حضور یافته بود، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چهل سال است توفیق دوستی با این بزرگواران را دارم و مدت‌ها می‌خواستم در تمرین حاضر شوم که نمی‌شد. اما امروز از علی پروین رخصت گرفتم و به دیدار بزرگان پرسپولیس آمدم. آنها مثل چهل سال قبل بسیار باانگیزه و باغیرت کار می‌کنند و هنوز می‌بینیم علی پروین چقدر با اشتیاق آنها را راهنمایی می‌کند.

 

وی در خصوص جرایم سنگینی که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای بیانیه‌ها و مصاحبه‌های غیرفنی در نظر گرفته است، گفت: همیشه بیانیه بازدارنده نیست و باید این فرهنگ را جا بیندازیم که برای همه چیز بیانیه ندهیم. اگر از قبل برخورد می‌شد، برخی دیگر به خود اجازه نمی‌دادند برای کرنر و اوت دستی هم بیانیه بدهند!

 

درویش شرایط تیم فوتبال پرسپولیس را مطلوب دانست و ادامه داد: وظیفه تیم ما این است تا در همه بازی‌ها برنده شود و خدا کمک خواهد کرد تا مثل قبل قهرمان شویم.

 

وی در مورد دیدار با اوسمار ویرا، سرمربی پرسپولیس نیز بیان کرد: پیرامون ادامه همکاری و روند بازی‌های تیم با هم صحبت کردیم. ضمن اینکه از این مربی برزیلی خواستیم برای فصل آینده هم برنامه بدهد.

 

مدیرعامل پرسپولیس درباره انتقادات درباره آغاز نشدن روند تمدید با نفراتی که قرارداد آنان روبه اتمام است، گفت: این مسائل ساخته فضای مجازی و کار دلالان است. وقتی حاشیه نداریم، برخی می‌خواهند برای ما مشکل ایجاد کنند. کدام تیم مذاکراتش را برای تمدید قراردادها انجام داده که ما انجام دهیم؟! ضمن اینکه اولویت ما در این هفته‌ها، کسب مجوز حرفه‌ای، پرداخت بدهی‌ها و مشخص شدن بحث مالکیت باشگاه بود.

 

درویش با بیان اینکه اوسمار هنوز برای فصل آینده فهرست نفرات مدنظرش را به باشگاه نداده است، عنوان کرد: وقتی او را انتخاب کردیم، برخی انتقاد می‌کردند. با بزرگانی چون پروین مشورت کردیم و حتی بازیکنان نیز، اوسمار را گزینه خوبی می‌داسنتند که اکنون ثابت شد کارش را بلد است.

 

پروین: با اوسمار هم قهرمان می‌شویم؛ جای بازیکن پولکی در پرسپولیس نیست

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است این تیم با روندی که با حضور سرمربی برزیلی در پیش گرفته، قهرمان لیگ برتر می‌شود.

 

به گزارش ایرنا، علی پروین در حاشیه تمرین تیم پیشکسوتان پرسپولیس و در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: پرسپولیس با بازی‌هایی که انجام می‌دهد و روندی که در پیش گرفته، قهرمان می‌شود.چند ماه قبل به رضا درویش گفتم وقتی بازیکنان می‌گویند اوسمار خوب است او را به عنوان سرمربی انتخاب کنید. الان هم تیم خوب نتیجه می‌گیرد و با این روند قهرمان می‌شود.

 

وی در واکنش به بیانیه‌نویسی باشگاه‌ها علیه یکدیگر، اظهار داشت: بارها گفته‌ام که بیانیه‌نویسی اشتباه است. به هر حال مسابقه برد و باخت دارد. اینطور نباید باشد که ما ببازیم یک اطلاعیه بدهیم یا اگر آنها شکست خوردند بیانیه بدهند.

 

پروین یادآور شد: تمام تمرکز پرسپولیس باید روی ۷ بازی باقی مانده باشد و صحبت‌هایی که کدام بازیکن می‌ماند یا می‌رود نباید مطرح شود. فصل که تمام شد هر بازیکنی که پیراهن پرسپولیس را دوست داشته باشد، می‌آید و قرارداد امضا می‌کند.

 

وی تصریح کرد: هر بازیکنی که دوست ندارد در تیم بماند، باید با او خداحافظی کرد. به زور نمی‌شود بازیکنی را نگه داشت.

 

سرمربس اسبق پرسپولیس، تاکید کرد: اگر بازیکن دلش با پرسپولیس باشد، حتی اگر تیم دیگری پول بیشتری به او بدهد، تیمش را نمی‌فروشد. اگر به خاطر پول باشد می‌گویم آن بازیکن برود. معتقدم جای بازیکن پولکی در تیم ما نیست.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------