اسبقیان: سوم اردیبهشت واگذاری سرخابی‌ها انجام می‌شود | میزان سوددهی خریداران استقلال و پرسپولیس مشخص شداخبار،اخبار جدید،اخبار روز
معاون توسعه قهرمانی وزارت ورزش درباره واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس گفت: واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در دست سازمان خصوصی‌سازی است و سوم اردیبهشت را برای روز واگذاری آنها مشخص کردند.

به گزارش ایرنا، سید محمد شروین اسبقیان، معاون توسعه قهرمانی وزارت ورزش در حاشیه انتخابات فدراسیون سه‌گانه در خصوص این مجمع اظهار داشت: مجمع انتخاباتی فدراسیون سه‌گانه با برنامه از پیش تعیین شده انجام شد. حاشیه خاصی نداشتیم و فقط برخی نکته‌ها را متذکر شدند که ما هم در این دوره گوش شنوایی مقابل دوستان داریم.

 

وی افزود: همه انتخابات‌هایی که تاریخ آن‌ها را اعلام کردیم، در زمان مقرر انجام خواهد شد. دستور وزیر ورزش این است که زودتر فدراسیون‌ها تعیین تکلیف شوند و این کار را با قدرت تمام انجام می‌دهیم.

 

معاون توسعه قهرمانی وزارت ورزش در واکنش به شایعه استعفای سرپرست فدراسیون شطرنج عنوان کرد: شادی پریدر از سرپرستی فدراسیون شطرنج استعفا نداده است و ما همچنان او را به عنوان سرپرست ریاست می‌شناسیم.

 

اسبقیان با اشاره به تعیین تکلیف واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس گفت: واگذاری باشگاه‌های استفلال و پرسپولیس در دست سازمان خصوصی‌سازی است و سوم اردیبهشت را برای واگذاری آنها مشخص کردند. این مسئله یک آرزوی دیرینه همه هواداران است و با پیگیری وزیر ورزش و ورود رئیس جمهور، این امر پیگیری می‌شود و مشکل خاصی وجود ندارد. تا روز واگذاری مشخص نیست که کدام تیم به کدام مجموعه واگذار می‌شود.

 

وی ادامه داد: به دنبال ورود به باشگاه‌ها و هیات مدیره نیستیم و نمی‌خواهیم عضویتی در مدیریت باشگاه‌ها داشته باشیم.

 

میزان سوددهی خریداران استقلال و پرسپولیس مشخص شد

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------