خشم لهستانی‌ها از بازیکن روس/ پیراهن والیبال لهستان در سطل زباله!والیبال
بازیکن پیشین والیبال روسیه در حرکتی عجیب پیراهن تیم ملی والیبال لهستان را به سطل زباله انداخت. 

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت لهستان، الکسی اسپریدونوف دریافت کننده پیشین تیم ملی والیبال روسیه که رابطه خوبی با لهستانی‌ها ندارد در تازه ترین اتفاق، پیراهن تیم ملی والیبال لهستان را مچاله کرده و آن را در سطل زباله انداخت!

 

پیش از این، او در یکی از مصاحبه‌های خوب گفته بود که لهستانی‌ها موجودات کثیفی هستند. من آنها را انسان نمی‌دانم! اما حالا او یک بار دیگر بیزاری خود را از ملت لهستان نشان داد.

 

اسپورت لهستان معتقد است که روس‌ها بارها حرکات توهین آمیزی را در قبال لهستانی‌ها انجام داده‌اند. این مورد از جمله، پس از آن بود که فدراسیون جهانی والیبال به لهستان و اسلوونی میزبانی مسابقات جهانی امسال را که قرار بود در ابتدا در روسیه برگزار شود، اعطا کرد.

 

اسپریدونوف در پروفایل اینستاگرام خود فیلمی عجیب منتشر کرد. این بازیکن در ابتدا پیراهن تیم ملی لهستان را نشان داد و بعد آن را له کرد و داخل سطل زباله انداخت.

 

به گزارش ایسنا، پیش از این اسپریدونوف در یکی از مصاحبه ها در خصوص نگرش خصمانه خود نسبت به لهستان توضیح داد. او گفته بود که همه چیز از جام جهانی ۲۰۱۴ شروع شد، زمانی که هواداران لهستانی روسیه را هو کردند.

 

او ادامه داد:  خروج از هتل غیرممکن بود زیرا همیشه یک نفر در کنار شما بود. لهستانی‌ها هنگام سرود ملی روسیه سوت زدند. بعد از شکست مقابل لهستان، اخبار منفی زیادی از لهستانی ها دریافت کردم. من با آنها بحث نمی‌کنم، فقط آنها را مسخره می‌کنم!.

 

والیبال
 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022