آخرین اخبار ورزشی

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

نماینده مجلس: به مدیران سابق و فعلی استقلال بابت احتمال حذف از آسیا هشدار داده بودیم❗️

رئیس‌ فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: به باشگاه استقلال بابت بدهی‌ها و احتمال حذف از آسیا هشدار داده بودیم اما مدیران…

با ترک نشست خبری: نسخه خشمگین مجیدی در اماراتفرهاد مجیدی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
فرهاد مجیدی که از تصمیمات داور دیدار تیمش برابر البطائح به شدت خشمگین بود، محل نشست خبری را با عصبانیت ترک کرد. 

به گزارش ورزش سه ، تیم فوتبال اتحاد کلباء که تا دقایق پایانی دیدار برابر البطائح با 2 گل پیش بود، به دلیل 2 خطای پنالتی که عبدالعزیز حمد مرتکب شد، پیروزی را از دست داد و این دیدار با نتیجه تساوی 2 – 2 به پایان رسید.

 

پنالتی دوم البطائح باعث اعتراض شدید فرهاد مجیدی و شاگردانش شد. در این صحنه که در دقیقه 90 رخ داد، عبدالعزیز حمد مدافع اتحاد کلباء از چند متر خارج از محوطه جریمه اقدام به کشیدن پیراهن سکو گاساما کرد و سرانجام این بازیکن حوالی محوطه جریمه سرنگون شد و داور ابتدا یک ضربه کاشته به سود البطائح اعلام کرد و کارت قرمز را به مدافع کلباء نشان داد.

فرهاد مجیدی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

فرهاد مجیدی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

اما لحظاتی بعد، کمک داور ویدیویی به قاضی میدان اعلام کرد که خطا داخل محوطه جریمه رخ داده و داور وسط نیز بدون اینکه برای بازبینی صحنه به کنار زمین بیاید، به نشانه خطای پنالتی در سوت خود دمید که این تصمیم با اعتراض مجیدی در جریان بازی و در نشست خبری همراه شد.

 

سرمربی جوان کلباء با حضور در کنفرانس مطبوعاتی و در شرایطی که چهره ای عصبانی و خشمگین داشت، گفت: به احترام خبرنگاران به کنفرانس مطبوعاتی آمده ام. جایی که در آن عدالت اجرا نشود، من صحبتی ندارم.

فرهاد مجیدی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

فرهاد مجیدی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

  

در شرایطی که مجیدی از اتفاقات رخ داده عصبانی بود و با دستانش علامت مخصوص فناوری کمک داور ویدیویی را نشان می داد، اظهار داشت: داور چگونه پنالتی دوم را گرفت؟ مگر VAR ندارند؟ خطای دوم یک متر خارج از محوطه جریمه بود.

 

فرهاد با ادامه اعتراض هایش به داوری گفت: در بازی قبل نیز یک خطای پنالتی الکی علیه ما گرفتند. شاید قانونی وجود دارد که ما از آن خبر نداریم. شاید هم داوران نتیجه بعضی از بازی ها را مشخص می کنند.

      

فرهاد مجیدی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

فرهاد مجیدی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

در نهایت و در شرایطی که مترجم عربی در حال ترجمه صحبت های مجیدی بود، سرمربی جوان کلباء با گفتن جمله: «متأسفم واقعا. من دیگر صحبتی ندارم» از جایش بلند شد و محل نشست خبری را ترک کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023