350 میلیون پاداش برای انجام وظایف محولهمدتی پیش فرزاد مجیدی، پیشکسوت استقلال که سابقه مربیگری در این باشگاه را نیز در کارنامه دارد بر سر مطالباتی که از استقلال دارد و هنوز پرداخت نشده است، راهی ساختمان باشگاه شد تا بتواند با مدیرعامل آبی‌ها دیداری داشته باشد.

 

با وجود حضور مجیدی در ساختمان باشگاه، علی فتح‌الله‌زاده در دفترش حضور نداشت و مربی سابق استقلال نیز جهت پیگیری مطالباتش به بخش مالی رفت که درنهایت کار به درگیری کشیده شد. این درصورتی است که فرزاد -که خودش شروع‌کننده جروبحث بود- نسبت به معاون مالی باشگاه اتهاماتی را نیز به‌کار می‌برد. 

 

 استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
 

جالب اینکه دعوای اواخر دو فصل گذشته فرهاد مجیدی، سرمربی وقت استقلال با این معاون که از دوران مدیریت مصطفی آجورلو تا امروز در باشگاه به‌جای مانده است، باعث شده این جنجال‌ها به‌وجود بیاید. در این خصوص چندی پیش در «فرهیختگان» نوشتیم مجیدی در اواخر دو فصل گذشته در برخوردی که با کارمند بخش امور مالی باشگاه استقلال داشت، این چهره را به‌نوعی کتک زده و این فرد به تلافی این ماجرا کارهای مرتبط با برادرش را در آن برهه زمانی فعلی انجام نداده تا کار به جنجال کشیده شود.

 

در آن زمان اینطور شنیده شد اینکه این فرد به تلافی این ماجرا رسید، تسویه‌حساب با فرزاد مجیدی را از وی گرفته اما تا مدت‌ها بعد پولی را در وجه او واریز نکرده است. 

 

حالا و بر همین اساس درباره مصطفی احمدی، معاون پرحاشیه و جنجالی اخبار عجیب دیگری به گوش می‌رسد. درواقع طبق اسنادی که به «فرهیختگان» رسیده، رقم قرارداد احمدی در قراردادی تکراری که طی یک‌ماه دوبار به امضای مدیر وقت استقلال رسیده در اتفاقی عجیب با افزایش 70 درصدی مواجه بوده و این در شرایطی است که در بخش سایر شروط ضمن عقد قرارداد مقرر شده است تا با تصویب هیات‌مدیره باشگاه استقلال، پاداش‌های نقدی و غیرنقدی نیز شامل حال این معاون شود.

 

  شنیده‌های خبرنگار «فرهیختگان» از پشت‌پرده این اتفاق حکایت از آن دارد که گویا این فرد پاداش پیگیری یکی از امور محوله در ارتباط با امور مالیاتی باشگاه را که به‌صورت ذاتی وظیفه پیگیری آن با امور مالی است، از مدیریت وقت طلب کرده که این امر با موافقت مدیریت باعث می‌شود رقم قرارداد احمدی طبق اسناد رسیده به «فرهیختگان» از 500 میلیون تومان به 850 میلیون تومان افزایش پیدا کند. حال اینکه چطور چنین رقمی به‌منظور انجام وظیفه محوله برای وی درنظر گرفته‌شده خود جای ابهام بزرگی را باقی گذاشته که قطعا مدیران قبلی باشگاه استقلال بهتر از هر فرد دیگری می‌توانند در این خصوص پاسخگوی این ابهام باشند. 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------