آخرین اخبار ورزشی

تیم استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

آمانوف به دایره اعتماد ساپینتو نزدیک شد/ وضعیت مبهم دو مهاجم استقلال برای بازی با گل‌گهر

وضعیت دو بازیکن استقلال برای بازی هفته هفتم مشخص نیست. به گزارش فارس، تیم استقلال تهران روز گذشته در دیداری تدارکاتی به مصاف…

توضیح درباره بند عجیب قرارداد استراماچونی/رادوشوویچ با 900 هزار یورو در کمین سرخ ها قرارداد استراماچونی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
معاون حقوقی باشگاه استقلال درباره بند عجیب قرارداد استراماچونی توضیحاتی ارائه کرد. 

به گزارش فارس، فرشید سمیعی درمورد اینکه ظاهرا در قرارداد استقلال با استراماچونی بندی آمده که باشگاه استقلال تمام جرائم را می‌پذیرد و حق شکایت در مراجع قانونی را از خودش سلب می کند، اظهار داشت: در این قرارداد غرامت ها و جرائمی در نطر گرفته شده که وقتی آگاهانه پرداخت غرامت و جریمه را در صورت عدم انجام تعهدات قبول می‌کنید، دیگر نمی‌توانید از حقوق قانونی خود استفاده کنید. 

 

 آخرین وضعیت طلبکاران پرسپولیس/ رادوشوویچ با 900 هزار یورو در کمین سرخ ها

پرسپولیس به غیر از طلب رادوشوویچ سنگربان کروات، بدهی خارجی دیگری ندارد.

 

به گزارش فارس، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت طلبکاران این باشگاه اظهار داشت: در ماه های اخیر بدهی به 42 نفر از افرادی که از باشگاه طلبکار بودند، پرداخت شده است تا به یک انضباط مالی برسیم.

 

وی ادامه داد: پرداخت بدهی خارجی ها هم انجام شده است و فقط رادوشوویچ سنگربان کروات سابق تیم باقی مانده است که البته روال پرونده او در حدود 7 الی 8 ماه زمان خواهد برد.

 

درویش عنوان کرد: چرا من بیچاره باید رقم 900 هزار یورو را به رادوشوویچ بدهم، در حالی که قرارداد این بازیکن در باشگاه جدیدش در حال حاضر حدود 40 یا 50 هزار دلار است.

 

مدیرعامل پرسپولیس افزود: چه کسانی در این باشگاه نقش آفرینی کردند در اینکه یک دروازه بان فوتسال، که حقوقش 2500 یورو بوده است، الان باید از ما بیش از یک میلیون یورو بگیرد و خواهد گرفت.الان چه کسی باید پاسخگو باشد، البته پاسخ این افراد هم سودی ندارد، باید مطالبه شود و این مبلغ از آن افراد گرفته شود. ما مدام پرونده ویلموتس را بزرگ می کنیم، در حالی که بازیکنی مثل رادوشوویچ در مجموع 2 هزار دقیقه هم برای پرسپولیس شاید بازی نکرده است.

 

 قرارداد استراماچونی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

وی اضافه کرد: معمولا در سال های گذشته کلیه باشگاه های ایرانی در پرداخت و انجام به موقع تعهدات خود مشکل داشتند، معمولا قراردادن اینگونه بندها در قرارداد طرف مقابل دردسرساز بوده و موجب خسران و تضییع حقوق باشگاه های ایرانی را فراهم کرده است. 

 

معاون حقوقی استقلال در خصوص اینکه قرارداد با استرا به شکلی بسته شده که این باشگاه چندان نتوانسته از خودش دفاع کند، گفت: دقیقا همین طور است. اگر در مهلت قانونی دو ماهه حقوق مربی پرداخت نشود، او می‌تواند اقدام کند. متاسفانه برخی مواقع باشگاه‌ها فکر می‌کنند به این دلیل که پس از منقضی شدن این مدت، مربی ای که کشور را ترک می‌کند قصد اقامه دعوی ندارد. در صورتی که وکلایش خیلی شیک اقدام کرده و کار خود را به موقع انجام می ‌دهند. به هیچ عنوان از حقوق قانونی خودشان نمی‌گذرند. 

 

سمیعی درمورد مبلغی که باید استقلال به مربی ایتالیایی پرداخت کند، توضیح داد: با توجه به شکایت تاخیر و تادیه که هر روز افزایش پیدا می‌کند، تا امروز صبح بالغ بر یک میلیون و 534 هزار یورو باید به وی پرداخت کنیم. 

 

وی درباره دلیل معافیت سیاوش یزدانی و حسین مرادمند، پاسخ داد: پدر محمد حسین مرادمند سابقه جهبه طولانی مدت دارد. او از این طریق می توانست معافیت اخذ کند منتهی وقتی مدارک در سامانه نظام وظیفه بارگزاری شد، چند ماه مورد قبول قرار نگرفت اما در نهایت کسری خدمت آورد و مجبور شد آن چند ماه را به خدمت اعزام شود. یزدانی نیز از معافیت کفالت استفاده کرد و توانست با جبران مدتی، کارت معافیت خود را دریافت کرد.

 

معاون حقوقی استقلال در گفت و گو با برنامه در انتهای الوند درباره وضعیت کاوه رضایی، عنوان کرد: او در تمرینات ما خیلی قوی ظاهر می‌شود. او در بلژیک تست پزشکی داد و مجدد به ایران آمد. همه کارها را انجام داده اما مسئله خانوادگی دارد که به زودی حل می‌شود. کار اداری مربوط به این موضوع به این شکل نیست که پس از امضای قرارداد با ما آن را گفته باشد. از ابتدا به ما هم اعلام کرد و ما هم گفتیم نهایت همکاری را می‌کنیم منتهی در زمانی خاص.  او هم قول داد در این زمان مشکل حل شود و بتواند تمام و کمال در خدمت باشگاه استقلال باشد.

 

  

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------