ماجدی: هر مربی جای اسکوچیچ بیاید زیر آن را امضا نمی‌کنم/ شمسایی استعفا کردماجدی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
سرپرست پیشین فدراسیون فوتبال گفت: تا روزی که در فدراسیون فوتبال باشم نظر من اسکوچیچ است، حتی اگر مربی دیگری بیاورند امضای من پای آن نخواهد بود. 

به گزارش فارس، میرشاد ماجدی بعد از انتخابات فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران در خصوص انتخابات اظهار داشت: انتخابات خوب برگزار شد و اعضای مجمع با فکر، اعتقاد قلبی و منطق رای خود را به صندوق انداخته و به مهدی تاج رای دادند تا یک بار دیگر به ریاست برسد. امیدوارم این بار مهدی تاج آورده خوبی برای فدراسیون فوتبال داشته باشد. 

 

سرپرست پیشین فدراسیون فوتبال درباره اتقاقات شب گذشته تصریح کرد: خودم در برنامه فوتبال برتر بودم و بعد از بقیه متوجه شدم چه اتفاقی رخ داده است. بعد که با اعضای هیات رئیسه صحبت کردیم قرار شد انتخابات در زمان مقرر خودش برگزار شود.

 

وی در پاسخ به این سوال که این اتفاقات تاثیری در انتخابات داشت گفت: به عنوان یک نامزد سعی کردم از خودم و بقیه نامزدها محافظت کنم. به همین دلیل تصریفی در کمیته بدوی و کارهای دبیرکل نداشتم. امروز به عنوان سرپرست از جای خودم بلند شدم و روی صندلی نامزدها نشستم تا عدالت برای همه رعایت شود. 

 

ماجدی در خصوص نگرانی اعضای هیات رئیسه برای تعلیق فدراسیون فوتبال ادامه داد: بالاخره قرار شده بود که یک مجمعی برگزار شود. نمایندگان فیفا و ای اف سی آمدند. یکسری دغدغه‌ها برای کامرانی‌فر وجود داشت که هنوز هم برای او وجود دارد و به آن اعتقاد دارد اما اعضای هیات رئیسه به احترام نمایندگان مجمع کاری کردند تا انتخابات برگزار شود.

 

وی درباره اینکه فشارهایی از بیرون از فوتبال درباره انتخابات وجود داشته یا نه ادامه داد: من چنین چیزی ندیدم چون تماسی با من انجام نشده است. با این همه گفتم نکاتی را کامرانی فر بیان کرد که خودش باید نظر بدهد. انتخابات قانونی برگزار شده است.

 

سرپرست پیشین فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه منصور قنبرزاده گفته اختلافاتی بین او و مهدی تاج وجود دارد تصریح کرد: اختلافات اگر وجود دارد خود قنبرزاده باید درباره آن حرف بزند. تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شده و وظیفه همه ماست که نه به مهدی تاج بلکه به فوتبال کشور کمک کنیم. باید به تیم ملی کمک کنیم.

 

ماجدی درباره اینکه همچنان از اسکوچیچ برای سرمربیگری تیم ملی حمایت خواهد کرد گفت: تا روزی که در فدراسیون فوتبال باشم نظر من اسکوچیچ است. حتی اگر مربی دیگری بیاورند امضای من پای آن نخواهد بود. 

 

وی خاطر نشان کرد: من همچنان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هستم و بعد از این سعی می کنم در همین زمینه به کارم با فدراسیون فوتبال ادامه خواهم داد. کارهای فنی را پیش خواهم برد.

 

سرپرست پیشین فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که کمیته بدوی در تائید نامزدها تخلفاتی انجام داده که کامرانی فر این اقدامات را انجام داد اظهار داشت: این موارد را از خود کامرانی فر بپرسید. عرض کردم که چون یکی از نامزدها بودم حتی در خروجی و وردی را از این دوستان جدا کردم تا شائبه‌ای پیش نیاید.

 

 شمسایی استعفا کرد

سرمربی تیم ملی فوتسال پس از ریاست دوباره تاج، از سمت خود استفعا کرد.

 

به گزارش فارس، انتخابات فدراسیون فوتبال امروز برگزار و مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

پسی از مشخص شدن ریاست دوباره تاج، وحید شمسایی، سرمربی تیم ملی فوتسال از سمت خود استعفا کرد.

 

شمسایی چند ماهی بود که سرمربی تیم ملی شده بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022