اتفاق خطرناکی که جشن آرژانتین را خراب کرد/ کار به هلی‌کوپتر کشید! جشن آرژانتین ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
استقبال خیرکننده از قهرمان بیست و دومین دوره رقابتهای فوتبال جام جهانی که با حضور چند میلیون آرژانتینی در حال برگزاری بود، با اقدام خطرناک یک هوادار به خاطر مسائل امنیتی متوقف شد. 

به گزارش مهر، تیم ملی فوتبال آرژانتین که در فینال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با پیروزی برابر فرانسه عنوان قهرمانی جام بیست و دوم را به خود اختصاص داد، با استقبال چند میلیون علاقمند به فوتبال وارد بوئنوس آیرس شد. 

 

 جشن آرژانتین ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

نمایی از استقبال باشکوه آرژانتینی‌ها

 

برخی رسانه‌ها عنوان کرده اند که حدود ۴ میلیون آرژانتینی در پایتخت این کشور گرد هم آمده بودند تا از مسی و یارانش پس از قهرمانی در جام جهانی استقبال کنند.

 

بازیکنان تیم ملی فوتبال آرژانتین در شرایطی وارد پایتخت این کشور شدند که جام قهرمانی در دست مسی بود. آنها سوار بر اتوبوسی شدند که روباز بود و طبق برنامه ریزی صورت گرفته با عبور از خیابان‌هایی که مردم مستقر شده بودند باید خود را به میدان اصلی شهر می‌رساندند.

 

 جشن آرژانتین ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

اما اقدام یک هوادار این برنامه را بهم زد و کار بازیکنان به انتقال با هلی کوپتر کشید. این اتفاق زمانی رخ داد که اتوبوس روباز اعضای تیم ملی فوتبال آرژانتین در حال عبور از زیر یک پل که مردم روی آن ایستادند، بود که یک هوادار از بالا خودش را داخل اتوبوس انداخت.

 

 جشن آرژانتین ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

این اتفاق با واکنش مسئولان امنیتی مواجه شد و آنها جشن را متوقف و بازیکنان را با هلی کوپتر به مکان دیگری منتقل کردند تا جشن میلیونی و تاریخی آرژانتینی‌ها نیمه تمام بماند.

 

 جشن آرژانتین ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

لیونل مسی با بالا بردن جام قهرمانی محبوبیت بسیار بالایی در بین مردم آرژانتین پیدا کرده و حالا او را در کنار مارادونا قرار داده اند.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023