سخنگوی فدراسیون فوتبال: تصمیم فدراسیون ادامه همکاری با اسکوچیچ است / تا پایان جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ چین با او قرارداد داریم‌ احسان اصولی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: در مورد حضور اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی در جام جهانی، فدراسیون فوتبال بارها موضعش را اعلام کرده اما خیلی ها دوست ندارند آن را بشنوند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: در مورد حضور اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی در جام جهانی، فدراسیون فوتبال بارها موضع‌اش را اعلام کرده اما خیلی ها دوست ندارند آن را بشنوند.

 

احسان اصولی در مورد موضع فدراسیون فوتبال در خصوص شائبه تغییرات در کادر فنی تیم ملی فوتبال در آستانه جام جهانی اظهار داشت: فدراسیون بارها موضع‌اش را در این باره اعلام کرده اما خیلی ها دوست ندارند آن را بشنوند. بارها اعلام کردیم که تصمیم فدراسیون ادامه همکاری با اسکوچیچ است. این تصمیم همه ارکان فدراسیون است.

 

وی افزود: تا پایان جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ چین با دراگان اسکوچیچ قرارداد داریم‌. در این مدت کوتاه هم اصلا صلاح نیست که چنین بحث هایی در مورد تغییرات مطرح شود. طرح این موضوع به غیر از اینکه به وحدت تیم ملی ضربه بزند آورده دیگری نخواهد داشت.

 

سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه گفته‌ می‌شود نفاق در تیم ملی وجود دارد، گفت: چنین چیزی به هیچ وجه وجود ندارد. البته اختلاف نظر و اختلاف دیدگاه در هر مجموعه ممکن است وجود داشته باشد اما اینکه بخواهد به کلیات تیم آسیب بزند اینگونه نیست. ممکن است تعدادی از بازیکنان تیم ملی و کادر در بحث تدارکات نگاه انتقادی داشته باشد که ما هم آن را می‌پذیریم اما اینکه از درون تیم اختلافی وجود ندارد.ابن اتفاق در هیچ رکنی از تیم ملی وجود ندارد.

 

اصولی تاکید کرد: مردم دلبسته نتایج تیم ملی هستند و با موفقیت تیم ملی خوشحال می‌شوند. تمام بازیکنان و کادر فنی تیم ملی به نتایج درخشان و اعتلای پرچم ایران فکر می کنند. 

 

ایرنا 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------