توفیقی : خبر حضور امید ابراهیمی در قطر کار دلالان است اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,توفیقی
معاون ورزشی استقلال می‌گوید بحث حضور امید ابراهیمی در لیگ قطر یک شایعه از سوی دلالان است. 

به‌ گزارش ‌ایسنا ، پندار توفیقی، معاون ورزشی استقلال در اظهاراتی رادیویی درباره وضعیت نقل‌ و انتقالات استقلال، گفت‌: همان طور که می‌دانید تعدادی بازیکن امید و جوان را جذب کرده‌ایم و البته کار ما تمام نشده است. از طرفی بازیکنان مد نظر آقای شفر را جذب کرده‌ایم و به دنبال تمدید قرارداد با سایر بازیکنان هم‌چون غفوری، ابراهیمی، باقری و ... هستیم که با امید ابراهیمی بعد از جام جهانی مذاکره می‌ کنیم و با سایرین در همین روزهای پیش رو صحبت‌های‌مان را انجام خواهیم داد.

 

او درباره شایعه پیوستن امید ابراهیمی به یک تیم قطری، گفت‌: استقلال باشگاه ساختارمندی است و از طرفی هم امید ابراهیمی بازیکن با اخلاقی است و اگر بخواهد برود حتما به ما اطلاع می‌دهد. او برعکس برخی از بازیکنان گذشته استقلال مطمئنا اگر بخواهد به خارج برود ما را در جریان خواهد گذشت. من فکر می‌کنم بحث جدایی او شایعات دلالان باشد.

 

معاون ورزشی استقلال درباره مامه تیام، بیان‌ کرد: اگر مشکل خاصی پیش نیاید و دلالان محترم بگذارند او به استقلال می‌آید.

 

توفیقی در ادامه‌ و در پاسخ به این سوال که ظاهرا دلش از دلالان خیلی پر است؟ اظهار کرد: به‌ هر حال باید یک قانونی وجود داشته باشد که جلوی آن‌ها را بگیرد.

 

او درباره ماجرای دلالی که با تیام دچار مشکل شده است و از طرفی می‌گویند پول تیام را در جیب خود گذاشته است، اظهار کرد: من در جزییات این قضیه وارد نمی‌شوم، ولی باید بگویم که متاسفانه در ایران عده‌ای به اسم مدیر برنامه هستند و دلالی می‌کنند و ریشه فوتبال را می‌زنند.

 

معاون ورزشی استقلال در پاسخ به این پرسش که چقدر احتمال دارد استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شود؟ توضیح داد: این مسائل را آقای افتخاری بهتر می‌داند. ایشان جلساتی را هم در این باره با سایرین برگزار می‌کند. امروز هم از وزیر ورزش و جوانان درخواست وقت کرده‌اند و به دیدار ایشان می‌روند. به‌ هر حال بحث حذف از آسیا فقط محدود به استقلال نیست و شامل پرسپولیس نیز هست. این دو تیم منابع درآمدی‌شان یکسان است و مشخص. لازم است دولت ورود کند وزارت ورزش و جوانان نمی‌تواند یک ریال مستقیم یا غیر مستقیم به این دو تیم کمک کند. ما پنج سال است که حق پخش نگرفتیم و هر وقت می‌رویم پول تبلیغات محیطی را بگیریم می‌گویند که ما بدهکاریم. باید دولت در این زمینه  به این دو تیم کمک کند، چرا که این دو تیم دولتی هستند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------