آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی

استقلال اهواز به لیگ ۳ سقوط کرد، ایران‌جوان بوشهر در لیگ ۲

باشگاه استقلال اهواز به لیگ ۳ سقوط کرد. ایران‌جوان بوشهر جانشین این باشگاه خواهد شد. به گزارش خبرآنلاین، کمیته مسابقات…


مریم آزمون: تیم ملی فوتبال بانوان آماده است اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,مریم آزمون
مربی تیم فوتبال بانوان ایران گفت: بازیکنان در کنار کادر فنی از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسال دریغ نخواهند کرد. 

به گزارش مهر، مریم آزمون ضمن تبریک سال نو به خانواده فوتبال و اهالی رسانه، در خصوص آخرین وضعیت آمادگی بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان گفت: خوشبختانه با تمرینات فشرده و مستمری که بازیکنان زیر نظر کادر فنی برگزار می‌کنند، در شرایط مناسبی قرار داشته و آماده رقابت با حریفان خود هستند.

 

وی گفت: حضور عبدی و حبیبی در کنار کادر فنی باعث شده تا با نگاهی بازتر و فنی‌تر، تمرینات و شرایط فنی بازیکنان پیش برود. امیدوارم در دیدار برابر فیلیپین، فلسطین و چین تایپه بهترین عملکرد را داشته باشیم.

 

مربی تیم ملی فوتبال بانوان افزود: از ۲۸ اسفند ماه آخرین مرحله از اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال بانوان در مجموعه الیاف آغاز شده و تا روز گذشته ادامه داشت. دور جدید تمرینات بازیکنان از امروز ششم فروردین ماه در مرکز ملی فوتبال آغاز شده است و تا ۱۲ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

 

وی در پایان گفت: بازیکنان در کنار کادر فنی از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسال دریغ نخواهند کرد. از مجموعه فدراسیون فوتبال و سازمان تیم‌های ملی نیز کمال تشکر را دارم چرا که برای فراهم کردن بهترین شرایط به منظور برگزاری تمرینات و اردوهای مستمر و مسابقات دوستانه خارجی از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------