آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,تیم ملی وزنه‌برداری معلولان ایران

تیم ملی وزنه‌برداری معلولان ایران، قهرمان جهان شد

تیم ایران در پایان رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی معلولان جهان که در قزاقستان برگزار شد، با کسب ۷ مدال قهرمان شد. به گزارش…


نتیجه آخرین جلسه هیات مدیره درباره برانکو: با پول قرارداد او 10 تا ستاره می‌خریم! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

 

جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تمام شده بود که خبر آوردند برانکو ایوانکوویچ نامه فسخ قراردادش را فرستاده و بعد شنیدیم که هیات مدیره دوباره تشکیل جلسه داده است. 

 

یک جلسه فوق‌العاده که البته واقعیت نداشت. آخرین جلسه‌ای که مدیران پرسپولیس به خاطر برانکو برگزار کردند، همان جلسه ظهرشان بود که نامه مرد کروات را پیش از آن دریافت کرده بودند.

 

آنها البته ماجرای پرسپولیس و برانکو را یک روز پیش از این جلسه تمام کرده بودند؛ وقتی برای او پیغام فرستادند که «پول خودت آماده است. پاداش‌های قهرمانی و طلب دستیارانت را هم تا پیش از شروع فصل پرداخت می‌کنیم.» ایوانکوویچ همان موقع پاسخ داد که تنها به شرط تسویه حساب کامل با کادر‌فنی یعنی پرداخت یک میلیون و 180 هزار یورو برمی‌گردد و البته شرط دیگرش هم این بود که بازیکنان هم پیش‌پرداخت‌هایشان را دریافت کنند. در واقع ایرج عرب بر خلاف حرف‌های هر روزه‌اش در رسانه‌ها در مورد تأمین کل مطالبات کادر‌فنی و حتی پیش‌پرداخت قرارداد فصل آینده برانکو، تنها 600 هزار یورو برای پرداخت به او آماده کرده بود و با همین 600 تا فراری‌اش داد.

 

با این حال هیات مدیره باشگاه برای اینکه فرداروز به بی‌تفاوتی و بی‌کفایتی متهم نشود، برای آخرین بار به خاطر ایوانکوویچ تشکیل جلسه داد و اتفاقا چه جلسه تعیین‌کننده‌ای هم بود. اعضای هیات مدیره که دیگر میلی به ادامه همکاری با سرمربی کروات نداشتند و این را در آخرین دیدارهایشان پیش از سومین قهرمانی لیگ برتر به او فهمانده بودند، یک بار دیگر دور هم نشستند تا به تصور هواداران، راهی پیدا کنند برای بازگرداندن برانکو.

 

نتیجه اما چه شد؟ اینکه رفتن برانکو بهترین اتفاق است. آقای رییس باز هم تکرار کرد که «با این تیم منسجم که چنین پایه‌های قدرتمندی دارد، هر مربی‌ای نتیجه می‌گیرد.» بقیه هم تأیید کردند و در ادامه به یک نقطه مشترک رسیدند: «با پول قرارداد فصل بعد برانکو می‌توانیم بهترین مربی را بیاوریم و 10 تا ستاره هم بخریم!» این شد که برای بازگرداندنش تلاشی نکردند. هر چند حرف‌های‌شان در رسانه‌ها برعکسِ رفتارهای آنها در قبال مرد کروات بوده و هست هنوز.

 

  ایران  

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------