اعلام اسامی داوران مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی/ قضاوت ناظمی و سیدعلی برای سرخابی‌ها



 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
اسامی داوران دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور مشخص و اعلام شد. 

به گزارش تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسامی داوران مرحله یک شانزدهم مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:

 

شنبه - 6 مهر 98

* مس کرمان - بادران، ساعت 15، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان

داوران: سعاد وفاپیشه، رامین بابایی، احمد کاظم‌لو و محمدباقر پورباقر

ناظر: احمد صالحی

 

یکشنبه - 7 مهر 98

* قشقایی شیراز - صنعت نفت آبادان، ساعت 15، ورزشگاه حافظیه شیراز

داوران: حسین زمانی، محمدرسول ذورقی، حمید سبحانی و مسعود حقیقی

ناظر: محسن فریمانی

 

* پاس همدان - تراکتور تبریز، ساعت 15:30، ورزشگاه حاجی بابایی همدان

داوران: حسن اکرمی، یوسف مغروری، میلاد قاسمی و کیوان علی‌محمدی

ناظر: حسین خانبان

 

* نساجی مازندران - شهر خودروی مشهد، ساعت 15:30، ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر

داوران: بیژن حیدری، مهدی الوندی، عسگر محمدی و حمید حاج‌ملک

ناظر: حاتم بک‌پور

 

* نیروی زمینی تهران - نود ارومیه، ساعت 15:30، ورزشگاه غدیر تهران

داوران: محمدرضا اکبریان، علی رعیت، علیرضا مرادی و وحید زمانی

ناظر: سخاوت سلیمان‌نژاد

 

* سایپای تهران - داماش گیلانیان، ساعت 17:15، ورزشگاه پاس قوامین تهران

داوران: جواد رحیم‌زاده، حامد صفایی، رحیم حاجیلو و حامد صادقی‌جو

ناظر: محسن ترکی

 

* گل‌گهر سیرجان - نفت مسجدسلیمان، ساعت17:30، ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان

داوران: پیام حیدری، رضا سخندان، فرهاد فرهادپور و علی بای

ناظر: محسن قهرمانی

 

دوشنبه - 8 مهر 98

* فجرسپاسی شیراز - فولاد خوزستان، ساعت 15، ورزشگاه حافظیه شیراز

داوران: امیر عرب‌براقی، مهدی عالیقدر، علی احمدی و وحید صالحی

ناظر: علیرضا کهوری

 

* ماشین‌سازی تبریز - پرسپولیس تهران، ساعت 15:30، ورزشگاه بنیان دیزل تبریز

داوران: کوپال ناظمی، محمدرضا ابوالفضلی، سعید علی‌نژادیان و مرتضی منصوریان

ناظر: حیدر شکور

 

* سردار بوکان - شهرداری ماهشهر، ساعت 15:30، ورزشگاه خاتم‌الانبیا (ص) بوکان

داوران: ابوالفضل دوستی، علیرضا طاهرخانی، محمد شاکر و مرتضی عابدی

ناظر: مهدی پاکزاد

 

* خیبر خرم‌آباد - سپاهان اصفهان، ساعت 16:30، ورزشگاه تختی خرم‌آباد

داوران: روح‌الله شریفی، حسن یوسفی، محمد راهی و امیر ایار

ناظر: محمدحسین معتمدی‌فر

 

* پارس جنوبی جم - ذوب‌آهن اصفهان، ساعت 17:15، ورزشگاه تختی شهرستان جم

داوران: سیدرضا مهدوی، امیرآشور ماهانی، احد سلطانی و معین ایزدی

ناظر: سعید بطحایی

 

* پیکان تهران - شهدای رزکان کرج، ساعت 17:15، ورزشگاه شهدای شهر قدس

داوران: عبدالنبی پورخلف، ولی کاووسی، علیرضا ممبینی و محمد علی صلاحی

ناظر: علی‌نقی مصطفی‌نژاد

 

* خوشه طلایی ساوه - شاهین شهرداری بوشهر، ساعت 17:15، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم

داوران: محمدرضا تارخ، یعقوب حجتی، فرهاد مروجی و ایمان کهیش

ناظر: مختار مهدوی

 

* استقلال ماهشهر - مس نوین کرمان، ساعت 17:30، ورزشگاه شهدای ماهشهر

داوران: هادی علی نیافر، مهدی معماری، ابراهیم نیک‌نام و مجتبی افرا

ناظر: اسماعیل آمری

 

* گل ریحان البرز - استقلال، ساعت 18:15، ورزشگاه انقلاب کرج

داوران: سیدمهدی سیدعلی، علی میرزابیگی، تورج عیوض‌محمدی و محمدحسین ترابیان

ناظر: شاهین حاج‌بابایی

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ



    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------