استقلال کارخانه ابریشم نیست آقای وزیر! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

 

تا همین چند روز پیش هیچ کس اسماعیل خلیل زاده را نمی شناخت به جز وزیر ورزش! او در زمان استانداری سلطانی فر در گیلان یک کارخانه قدیمی و بزرگ ابریشم را خریده بود!

 

جالب اینکه از همان زمان علاقه شدیدی به بودن در کنار فوتبال و چهره شدن داشته و تلاش های زیادی برای حضور در سپیدرود و داماش صورت داده که به سرانجام نمی رسد لکن به یکباره توسط وزیر به عضویت هیات مدیره استقلال در آمده و بعد از نایب رییسی و ریاست هیات مدیره حالا به عنوان سرپرست مدیر عاملی این باشگاه مامور مذاکره با سرمربی ایتالیایی و بازگرداندن او شده است؛ محل ملاقات را هم‌ تعیین کرده و قرار است در ترکیه با وکیل استراماچونی دیدار کند.

 

اگر این چند روز مسائل باشگاه استقلال را دنبال کرده باشید به این مهم واقف هستید که یکی از دلخوری های مرد ایتالیایی صحبت های خلاف واقع همین آقای خلیل زاده در خصوص پیشنهاد خارجی او بوده است و این گلایه را بارها در رسانه های مختلف اعلام کرده است حال چگونه می شود که آقای وزیر همچنان بی اعتنا به خواسته به حق هواداران رییس آن هیات مدیره ای را برای بازگشت استراماچونی می فرستد که او را فراری داده اند.

 

خواسته های سرمربی موفق آبی پوشان چیزی فراتر از پایبندی به قرارداد نبوده و نیست لذا اگر شخص وزیر به عنوان متولی باشگاه قصد همراهی با صدرنشین لیگ را داشته باشد به جای اتلاف وقت و تعیین زمان سه روزه برای معرفی مدیرعامل جدید و هدر دادن فرصتها توسط دوستان نزدیکش مثل خلیل زاده، شرایط انجام مفاد قرارداد را فراهم کرده تا پیش از بازی با شاهین بوشهر استراماچونی را در تهران ببینیم.

 

 

 رضا مردمی 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------