میروسلاو بلاژوویچ: اسکوچیچ در تیم ملی موفق می‌شود/ مجبور به ترک ایران شدم!سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران به انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید ایران واکنش نشان داد و گفت: مطمئنم اسکوچیچ موفق می‌شود. 

به گزارش مهر، دراگان اسکوچیچ پنجمین مربی کُرواتی است که هدایت تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده می گیرد. پیش از این استانکو پوکله‌پوویچ، تومیسلاو ایوویچ، میروسلاو بلاژوویچ و برانکو ایوانکوویچ هدایت ایران را بر عهده داشته اند.

 

بلاژوویچ درباره انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی ایران ابتدا به ذکر خاطراتش از حضور در ایران پرداخت. وی گفت: وقتی سرمربی ایران شدم، در اولین مسابقه ۱۱۰ هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند. حتی ۳۰ هزار نفر پشت در ماندند و نتوانستند وارد ورزشگاه شوند. واقعا خاطره خارق العاده ای از ایران دارم.

 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , تیم ملی فوتبال ایران

بلاژوویچ تاکید کرد: من با هواداران ایران چنین رابطه ای داشتم و به یک دلیل ایران را ترک کردم: عشق بیش از حد بدتر از نفرت است. آنها مرا خیلی دوست داشتند.

 

سرمربی پیشین تیم ملی ایران یادآور شد: اکثر مردم ایران مرا می بوسیدند. متوجه شدم که مجبور به ترک ایران هستم و باید از تیم ملی جدا شوم. به برانکو ایوانکوویچ گفتم حالا تو باید این کار را ادامه بدهی!

 

بلاژوویچ درباره شانس موفقیت اسکوچیچ در تیم ملی ایران هم گفت: مطمئنم که اسکوچیچ در تیم ایران نتیجه می گیرد زیرا مسیر او برای مربیگری سخت بود. او در تیم های بزرگ مربیگری نکرده بود و کارش را در باشگاه های کوچک آغاز کرد. ایرانی ها تشخیص دادند که او هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------