آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,تارتار و دستیارانش

تارتار و دستیارانش از هدایت پیکان استعفا کردند/تارتار: شرمنده مجموعه پیکان شدم

مهدی تارتار که حدود 20 روز قبل به عنوان سرمربی جدید تیم پیکان جانشین عبدالله ویسی شده و همراه با این تیم در دو هفته ابتدایی…


امیری: شرایط استقلال خوب نیست/ چرا کسی نگفت مطهری را چگونه جذب کردیم؟ اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
معاون باشگاه استقلال گفت:متأسفانه شرایط باشگاه خوب نیست و فتح‌الله‌زاده به خاطر بدهی‌ها تحت فشار قرار دارد. 

بهرام امیری در گفت‌وگو با فارس، درخصوص شرایطی که این روزها پیش پای مدیران باشگاه استقلال ایجاد شده و آنها دردسرهای فراوانی برای پرداخت بدهی‌ها دارند، اظهار داشت: واقعیت امر این است که کل ورزش و فوتبال ایران با چالش مواجه است. نمی‌خواهم حرفی بزنم که باعث ناراحتی شود یا خدای ناکرده به کسی اتهام بزنم، اما دخل و خرج باشگاه‌های ایرانی با هم یکی نیست.

 

وی افزود: به طور مثال حضور یک بازیکن خارجی برای هر باشگاهی هزینه‌های سنگین در پی دارد. بازیکن خارجی باید در بالاترین نقطه شهر اسکان یابد، راننده در اختیارش باشد و این ظرفیت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم ندارد که طلبش یک روز دیر شود. هزینه بلیت‌های رفت و برگشت آنها به کشورشان هم به جای خود باقی است.

 

امیری ادامه داد: چند سال پیش بود که یکی از بازیکنان استقلال را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ یکی از تیم‌های اماراتی می‌خواست. وقتی با باشگاه صحبت کردیم مدیریت باشگاه اعلام کرد که نظر سرمربی تیم شرط است و جدایی این بازیکن باید با رضایت مربی باشد. وقتی با امیر قلعه‌نویی صحبت کردیم، او مخالف بود. جالب است باشگاه اماراتی آنقدر روی جذب بازیکنم مُصر بود که پیشنهاد کرد برای سرمربی تیم هم مبلغی جهت دادن رضایت در نظر می‌گیرد.

 

وی اضافه کرد: این موضوع را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به خود قلعه‌نویی منتقل کردیم و او وقتی این موضوع را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ متوجه شد، گفت همه پول‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگیرید و در اختیار باشگاه بگذارید تا مشکلات حل شود. با وجود اینکه تیم در کورس قهرمانی بود سرمربی تیم هم از خودش گذشت و هم موفقیتی که پیش راهش بود. منظورم از این صحبت‌ها این است که همه باید در باشگاه همدل باشیم و به هم کمک کنیم. تا زمانی که مربی و باشگاه با هم تعامل نداشته باشند و هزینه‌ها را مدیریت نکنند مشکلات ادامه دار خواهد بود.

 

معاون باشگاه استقلال اظهار داشت: متأسفانه شرایط باشگاه خوب نیست و فتح‌الله‌زاده به خاطر بدهی‌ها تحت فشار قرار دارد. او هنوز کارش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شروع نکرده متوجه شده که چند نفر حکم دارند و می‌تواند استقلال را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ محروم کنند. طبیعتا اینها در تصمیمات مدیریت باشگاه اختلال ایجاد می‌کند.

 

امیری با تأکید بر اینکه در شرایط فعلی کار کردن در فوتبال بسیار ساخت است، افزود: در نقل و انتقالات برخی‌ها فشار می‌آورند که چرا فلان بازیکن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جذب نکردید، اما من باید به جیب باشگاه نگاه می‌کردم. همین ارسلان مطهری که الان به ستاره استقلال تبدیل شده بدون پول رضایت‌نامه جذب تیم شد.

 

خیلی از باشگاه‌ها در کمیته وضعیت به خاطر جذب بازیکنان در نیم فصل محروم و محکوم شدند، اما هیچ کس نگفت استقلال در پرونده مطهری برنده بیرون آمد و بعضی‌ها این کارها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌بینند و فقط به این فکر می‌کنند که باید بازیکن جذب کنیم. اگر بازیکن جذب کنیم و هوادار همیشه در استرس باشد که تیمش در آستانه محرومیت قرار گرفته خوب است. باید کار عاقلانه انجام داد چون استقلال تیم کوچکی نیست که بازیکن در آن رشد نکند. طبیعتا هوادار و مربی و بازیکن باید در کنار مدیرعامل باشند تا همه چیز خوب پیش برود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------