آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,لژیونرهای ایرانی در مسابقات فوتبال

پیروزی زنیت در امارات با گلزنی آزمون/ پنجمین شکست متوالی شارلوا در شب آسیب‌دیدگی کاوه رضایی

تیم زنیت سن‌پترزبورگ سومین پیروزی‌اش را در اردوی زمستانی امارات به دست آورد. به گزارش تسنیم، تیم زنیت در سومین بازی تدارکاتی…


ماجرای کشف فرهاد مجیدی در 14 سالگی از زبان صادق درودگر/ او در فوتبال ایران به حقش نرسید! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , فرهاد مجیدی
صادق درودگر به بیان یکی از خاطرات خود در سالیان گذشته پرداخته و توضیح داده که چطور فرهاد مجیدی برای اولین مرتبه به رده های پایه ملی فوتبال ایران راه یافته است. 

به گزارش ورزش سه ، صادق درودگر رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال و یکی از اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ است که فعالیت های او نقش مهمی در درآمدزایی تشکیلات فوتبال در ایران دارد.

 

این چهره فوتبالی که در تجربیات زیادی در فوتبال و همینطور فوتسال دارد، اخیرا با راه اندازی پیجی در اینستاگرام به دنبال بازگو کردن خاطرات سالیان گذشته خود است و در اولین بخش های فعالیت جدید خود به چگونگی کشف فرهاد مجیدی پرداخته، که مشخص می‌شود او نقش مهمی در معرفی او به بزرگان فوتبال آن مقطع در ایران دارد.

 

درودگر حرف‌هایش در مورد چگونگی اولین برخورد با فرهاد مجیدی را اینطور توضیح می‌دهد:« زمانی که در هیئت فوتبال کارگران بودم، در باشگاه بهمن هم حضور داشتم. باز قبل‌تر مربی تیم نوجوانان نیروی زمینی بودم که قهرمان تهران شد. در همین زمان بود که یک بازی در زمین تختی شماره یک تهران داشتیم، در ورزشگاه تختی شماره 2 هم یک بازی دیگر در حال برگزاری بود. آنجا یک پسر 14 ، 15 ساله آمد و از من پرسید آقای درودگر شما هستید؟ گفتم بله. گفت خواهش می کنم شما تیم ساحل را ببرید. چون شما اگر آن تیم را ببرید و ما هم تیمی که با آن الان بازی داریم را ببریم، صعود می کنیم. ما خیلی خوب بازی کردیم و بازی را بردیم.»

 

او سپس به اولین تجربه اش از تماشای بازی فرهاد مجیدی می پردازد و اضافه می‌‎‌‌کند:« بعد گفتم بروم و بازی این پسر را ببینم. دیدم مثل این بود که مجید نامجومطلق 14 ، 15 ساله شده و در حال بازی کردن است. عجب بازی ای می کرد و بازی را هم بردند. بعد از بازی اسمش را پرسیدم و گفت فرهاد. از مربی آنها شماره تلفن گرفتم و رفتم به پرویزخان ابوطالب که آن زمان مربی تیم ملی نوجوانان بود این موضوع را گفتم. ایشان هم به من اعتماد داشت و گفتند به تمرین بیاید.»

 

رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال در مورد جا ماندن فرهاد از تورنمت آلمان افزود:« تیم ملی نوجوانان قرار بود در آن مقطع به تورنمنت وردربرمن برود. البته روزهای آخر اردو بود ولی فرهاد آمد و خودش را نشان داد ولی چون زمان پاسپورت‌ها جمعی بود، فرهاد نتوانست به این تورنمنت برود. اما فرهاد بعد از این مسابقات دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شد.» 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------