نگاهی به نقل و انتقالات استقلال/ آبی‌ها فقط ۸ بازیکن ثابت دارند!استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
استقلال در حالی وارد بازار نقل و انتقالات شده است که در حال حاضر تنها ۱۶ بازیکن دارد و شاید نیمی از آنها نفراتی باشند که بتوان به عنوان بازیکن ثابت روی آنها حساب کرد.

به گزارش مهر، مدیران و سرمربی تیم استقلال هم مثل سایر تیم‌ها در گیر فصل نقل و انتقالات بوده و می‌کوشند تا بهترین تصمیمات را در این ایام اتخاذ کرده تا در فصل بیست و یکم لیگ برتر بتوانند مدعی قهرمانی باشند.

 

اما نگاهی به لیست بازیکنان استقلال مشخص می‌کند کار مدیران این باشگاه برای آماده کردن تیمی مدعی چندان هم ساده نیست. آبی‌ها تنها ۱۶ بازیکن تحت قرارداد دارند که در بین آنها یک مصدوم مهم هم به چشم می‌خورد و این امکان وجود دارد که یکی دو تن از آنها هم در لیست مازاد قرار داشته باشند.

 

بازیکنان تحت قرارداد

۱۶ بازیکن تحت قرارداد باشگاه استقلال عبارتند از: محمد حسین مرادمند، مهدی مهدی پور، مهدی قایدی، سینا خادم پور، سید احمد موسوی، وریا غفوری، بابک مرادی، آرمان رمضانی، متین کریم زاده، آرش داجیلری، سبحان خاقانی، محمد حسین فلاح، حسین خدا مرادی، سعید مهری و سینا سعدی فر. البته به این افراد عارف غلامی را هم اضافه کنید که رباط صلیبی او پاره است و بازی‌های ابتدای فصل را از دست خواهد داد.

 

در این ۱۶ بازیکن، مهدی قایدی وجود دارد که احتمال جدایی‌اش از استقلال بسیار زیاد است. همچنین بازیکنانی نظیر سعیدی فر (دروازه‌بان)، مهری، داجیلری و خادم پور به چشم می‌خورند که در شرایط عادی بعید است در بین نفرات ثابت استقلال قرار بگیرند و حتی امکان جدایی یک یا چند نفر از آنها نیز وجود دارد.

 

بازیکنان مهم تحت قرارداد

از ۱۶ بازیکن تحت قرارداد استقلال، تنها می‌توان به محمد حسین مرادمند، مهدی مهدی پور، مهدی قایدی (در صورت عدم جدایی)، سید احمد موسوی، وریا غفوری و با کمی ارفاق نفراتی مثل بابک مرادی، آرمان رمضانی، سبحان خاقانی و متین کریم زاده را بازیکنانی دانست که می‌توانند در زمره بازیکنان مهم‌تر قرار داشته باشند.

 

۷ بازیکن آزاد

در لیست استقلالی‌ها، ۷ بازیکن آزاد هستند که قراردادشان با این تیم به اتمام رسیده و ادامه همکاری آنها با این تیم منوط به توافق مجدد و عقد قراردادی جدید است. این ۷ بازیکن عبارتند از؛ سید حسین حسینی، سیاوش یزدانی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان، ارسلان مطهری و آرش رضاوند. این احتمال وجود دارد که یک یا دو نفر از این تعداد، در لیست مازاد استقلال قرار بگیرند. البته منوط به اینکه اول جانشین مناسب‌تری به جای آنها جذب شود.

 

۲ بازیکن با شرایط خاص

در لیست نفرات استقلال ۲ بازیکن هم حضور دارند که قرارداد آنها شرایط خاصی دارد و در حالی که قرارداد دارند، می‌توانند یک بند فسخ در قرارداد خود را فعال نمایند. این دو بازیکن رشید مظاهری و محمد دانشگر هستند که برخی شواهد هم نشان می‌دهد برای توافق جدید در سال آینده، قدری هم سخت گیری دارند.

 

۳ بازیکن جدا شده

از جمع نفرات استقلال ۳ نفر قطعاً جدا شده‌اند و تحت هیچ شرایطی فصل آینده را در کنار آبی پوشان قرار نخواهند داشت. هرویه میلیچ، شیخ دیاباته و محمد نادری این ۳ بازیکن هستند که در بین آنها تنها محمد نادری در لیست نفرات مورد نیاز مجیدی قرار داشت و بر خلاف میل سرمربی و باشگاه از این تیم جدا شد و به لیگ ترکیه پیوست. دو بازیکن خارجی استقلال با نظر کادر فنی و باشگاه از این تیم خارج شدند.

 

۴ استقلالی در انتظار بازگشت 

۴ بازیکن متعلق به تیم استقلال به صورت قرضی در تیم‌های دیگر حضور دارند که این ۴ نفر در انتظار نظر مثبت فرهاد مجیدی برای بازگشت به جمع آبی پوشان هستند. محمد بلبلی، فردین رابط، سجاد آقایی و رضا آذری این ۴ بازیکن هستند. بلبلی و رابط فصل گذشته را در تیم نفت مسجد سلیمان توپ زدند و کارنامه بهتری از دو نفر دیگر دارند. آقایی فصل را با نساجی و آذری با ماشین سازی به پایان رساندند.

 

استقلال نتوانست بازیکن ۱۵ میلیون تومانی را حفظ کند(سند) 

بازیکن جوان از رده امیدهای استقلال در اقدامی عجیب این تیم را ترک کرده است.

 

به گزارش  ایلنا، تیم امید استقلال پیش از شروع فصل جدید مسابقات به همراه آرش برهانی با یک اتفاق عجیب رو به رو شده است که در نوع خودش جالب به نظر می‌رسد.

 

امیرحسین جلالی، مدافع چپ باشگاه فولاد خوزستان یکی از بازیکنانی است که در تابستان جاری پس از ادامه همکاری آرش برهانی با تیم امید استقلال به جمع آبی پوشان ملحق شده اما مجددا به خوزستان بازگشته است.

 

جلالی آنطور که در عکس زیر مشخص است در اولین روز از مردادماه امسال فسخ قراردادش با باشگاه فولاد را به صورت رسمی در سازمان لیگ ثبت می‌کند و با نامه فسخ قرارداد به استقلال ملحق می‌شود.

استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

به دنبال عقد قرارداد جلالی با استقلال، سعید آذری به عنوان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان که فعلا از این باشگاه جدا نشده بود با ارسال نامه‌ای تهدیدآمیز فسخ قرارداد این بازیکن را غیرقانونی اعلام می‌کند و از این رو جلالی دوباره به فولاد برمی‌گردد!

 

بازگشت این بازیکن به فولاد درحالی رقم می‌خورد که مدیران آکادمی باشگاه برای پیگیری نامه فسخ قرارداد او اقدامی انجام نداده و در مقابل از او درخواست می‌کنند که خودش در مذاکره با فولاد رضایت‌نامه دریافت کند و به استقلال بپیوندد درحالیکه نامه فسخ قرارداد او مشکلی نداشت!

استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

بدین ترتیب یکی از بازیکنان مدنظر آرش برهانی در نقل و انتقالات که با رقمی نزدیک به ۱۵ میلیون تومان برای یک فصل به استقلال ملحق شده بود به فولاد بازگشت تا با عقد قراردادی سه ساله در مجموع قراردادی ۴۵۰ میلیون تومانی امضا کند!

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------