غیبت «اسکوچیچ» در روزهای حساس فوتبال ایران/استیلی: با هیچ تیم اروپایی نمی‌توانیم بازی دوستانه برگزار کنیم اسکوچیچ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
سرمربی کروات تیم ملی که پس از پایان دیدارهای انتخابی جام جهانی مدتی در ایران بود و سپس راهی کرواسی شد، هنوز به مرخصی خود پایان نداده است. 

در حالی که باید برنامه‌ریزی تیم ملی برای سفر به کانادا انجام شود، اما خبری از سرمربی تیم ملی نیست.

 

قطعاً حضور به موقع سرمربی تیم ملی می‌تواند به آماده‌سازی تیم کمک شایانی کند و هر روزی که او دیرتر بیاید یک فرصت طلایی از دست می‌رود. 

 

استیلی: با هیچ تیم اروپایی نمی‌توانیم بازی دوستانه برگزار کنیم

حمید استیلی در مورد آخرین شرایط تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:روز گذشته با کانادا قرارداد امضا کردیم و قرار است ۱۵ خردادماه در ونکور با آن‌ها بازی کنیم. در این یک هفته اخیر حتی شب‌ها هم خواب نداشتیم تا برای بازی‌های تدارکاتی برنامه ریزی کنیم. کانادا تیم بسیار خوبی است و میتواند به ما کمک کند.

 

سجادی، وزیر ورزش و جوانان از هماهنگی برای برگزاری بازی با کانادا بسیار خوشحال شدند. می‌خواهیم دومین بازی تدارکاتی تیم ملی را هم در تورنتو برگزار کنیم، ظرف چند روز آینده نیز دیدار تدارکاتی دوم مان مشخص خواهد شد. در آینده شاید با برزیل و آرژانتین هم بازی دوستانه داشته باشیم.

 

ما به هیچ عنوان نمی‌توانیم با تیم‌های اروپایی بازی کنیم، چرا که آن‌ها در مسابقات خودشان هستند. قصد داشتیم با روسیه بازی تدارکاتی برگزار کنیم که فیفا به ما اجازه برگزاری این دیدار را نداد. آلبانی را نیز مد نظر داشتیم که شرایط این دیدار مهیا نشد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------