تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسیآزمون کاردانی به کارشناسی،اخبار کنکور،خبرهای کنکور
معاون وزیر و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ تا روز چهارشنبه ۷ تیر ماه خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر عبدالرسول پورعباس  با اعلام این خبر گفت: ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته  سال ۱۴۰۲ از روز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه آغاز شده و تاکنون ادامه دارد  و به‌منظور مساعدت با متقاضیانی که تا امروز یکشنبه ۴ تیر ماه موفق به ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون مذکور نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده که داوطلبان  بتوانند تا روز چهارشنبه ۷ تیرماه نام نویسی کنند. ضمناً متقاضیانی که قبلاً ثبت‌نام خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده‌اند در صورت تمایل می توانند تا تاریخ فوق نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و کدرشته‌محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

 

وی افزود:  تاکنون بیش از ۳۵ هزار داوطلب در دوره های با آزمون و بدون آزمون مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ ثبت نام کرده اند.

 

معاون وزیر و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره نحوه نام نویسی داوطلبان گفت: همه متقاضیان، اعم از اینکه پذیرش در رشته امتحانی آنان با آزمون یا براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) باشد، لازم است مطابق ضوابط دفترچه راهنما و اطلاعیه مندرج در سایت این سازمان،  از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در آزمون مذکور ثبت‌نام و انتخاب رشته نمایند.

 

وی ادامه داد: داوطلبان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی لازم است برای پذیرش در رشته‌های مذکور در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش ثبت‌نام نمایند اما علاقه مندان به پذیرش در رشته های پذیرش با سوابق تحصیلی (بدون آزمون) دانشگاه آزاد اسلامی، باید به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه  و ثبت نام کنند.

 

دکتر پورعباس در پایان خاطرنشان کرد: آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ برای آن دسته از مجموعه‌های ثبت‌نامی که پذیرش آنها با آزمون است در روز جمعه سوم شهریور برگزار خواهد شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------