اعلام نتایج اولیه پذیرش بدون آزمون رشته‌های ارشدنتایج اولیه پذیرش بدون آزمون رشته‌های ارشد،اخبار کنکور،خبرهای کنکور
نتایج پذیرفته‌شدگان اولیه بدون آزمون کارشناسی ارشد روزانه و شهریه‌پرداز دانشگاه شهید بهشتی در سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ اعلام شد.

به گزارش ایسنا، براساس اعلام اداره جذب و هدایت دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه شهید بهشتی، اسامی پذیرفته شدگان، اولیه بدون آزمون کارشناسی ارشد روزانه و شهریه پرداز این دانشگاه در سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ اعلام شد.

 

اسامی پذیرش شدگان نهایی و ثبت نام قطعی منوط به احراز کلیه شرایط مندرج در فراخوان و پس از تأیید سازمان سنجش آموزش کشور؛ در شهریور ماه ۱۴۰۳ از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی به آدرس https://eduvp.sbu.ac.ir/talent اعلام خواهد شد.

 

پذیرفته‌‍شدگان اصلی روزانه لازم است فرم درخواست ثبت مشخصات پذیرفته شدگان اصلی روزانه  و پذیرفته‌شدگان اصلی شهریه‌پرداز لازم است فرم درخواست ثبت مشخصات پذیرفته شدگان اصلی شهریه‌پرداز را دریافت نموده و پس از تکمیل دقیق آن تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ به آدرس ایمیل sbutalent@sbu.ac.ir  ارسال نمایند.

 

تایید وصول ایمیل پذیرفته شدگان توسط اداره جذب و هدایت استعدادهای درخشان حداکثر تا ۱۰ روز بعد، ارسال خواهد شد. در صورت عدم دریافت ایمیل وصولی، لازم است فرم مجدداً ارسال شود.

 

پذیرفته شدگان اولیه فوق در صورت درخواست انصراف از ادامه تحصیل در این دانشگاه؛ ضروری است نسبت به تکمیل و ارسال " فرم انصراف" مندرج در سامانه جامع آموزشی گلستان با شناسه کاربری و رمز ورود خود تا ۳۱ تیر ماه جاری اقدام نمایند.

 

نتایج فوق توسط گروه‌های آموزشی مورد بررسی قرار گرفته است و چنانچه اعتراضی به نتیجه اعلامی (پذیرش/عدم پذیرش در رشته مورد تقاضا) باشد باید درخواست خود را به دانشکده/گروه آموزشی ارسال فرمائید و از همان طریق پیگیری کنند.

 

اعلام نتایج اوّلیه هیچ‌گونه حقی برای داوطلبان ایجاد ننموده و پذیرش نهایی منوط به تأیید سازمان سنجش آموزش کشور می‌باشد و احراز صلاحیت عمومی و انضباطی دانشجویان ضروری است. متقاضیان باید حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۶/۳۱و طی ۸ نیم سال دانش آموخته شوند.

 

کنترل نهایی مدارک پذیرفته‌شدگان اولیه در شهریور ماه انجام می‌پذیرد. چنانچه در هر زمان مشخص گردد (در هر مرحله از بررسی مدارک، ثبت‌نام و یا اشتغال به تحصیل) داوطلب حائز تمامی شرایط مندرج در «آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون در دوره کارشناسی ارشد» یا دستورالعمل اجرایی دانشگاه نبوده، موفق به اخذ پذیرش از طریق سهمیه استعدادهای درخشان نخواهد شد.

 

نحوه و زمان ثبت نام حضوری و غیرحضوری پذیرفته شدگان ورودی سال ۱۴۰۳ از طریق پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان، پس از اعلام نتایج قطعی کنکور سراسری کارشناسی ارشد از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد و قبول شدگان ملزم هستند اخبار مربوط به ثبت نام را از طریق وبگاه فوق پیگیری و در موعد مقرر نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام فرمایند. لازم به ذکر است اطلاع رسانی از طریق وبگاه خواهد بود و معاونت آموزشی دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی از سایر مبادی ندارد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------