داوطلبان کنکور دکتری برای مصاحبه چه کنند+ جدول زمانی مصاحبه دانشگاه‌ها کنکور, اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه
داوطلبان معرفی شده برای مرحله دوم آزمون دکتری باید برای انجام مصاحبه، سنجش عملی و بررسی سوابق تحصیلی در زمان مشخص به دانشگاه‌های موردنظر بروند. 

 به گزارش فارس، آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۴۰۱، جمعه ۶ اسفند ۱۴۰۰ برگزار شد و داوطلبان در فروردین ماه ۱۴۰۱ از نتایج اولیه خود مطلع شدند.

 

داوطلبان معرفی شده چندبرابر ظرفیت براساس نتیجه اولیه می‌توانند در مرحله دوم آزمون شامل بخش مصاحبه و سنجش عملی و بررسی سوابق تحصیلی شرکت کنند.

 

داوطلبانی که در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم هستند می‌توانند مطابق برنامه زمانی شرکت در مرحله دوم آزمون (مرحله ارزیابی تخصصی) که در سایت سازمان سنجش درج شده است، با همراه داشتن مدارک لازم برای انجام مصاحبه به هر یک از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مراجعه کنند.

 

البته اولویت با برنامه زمانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مندرج در پایگاه اطلاع رسانی آنهاست و چنانچه برنامه زمانی انجام مصاحبه چند دانشگاه با هم تداخل دارد لازم است با تماس، هماهنگی و تعامل با دانشگاه‌ها، ابتدا هر فرد در مصاحبه دانشگاه‌های دارای اولویت برای وی شرکت کنند و سپس در زمان دیگری که با دانشگاه تعامل کرده‌اند یا در زمانی که برای جاماندگان از مصاحبه اصلی در نظر گرفته شده در مصاحبه شرکت کنند.

 

زمان مصاحبه چند دانشگاه در جدول زیر آمده است:

 کنکور, اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه
 
 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------