آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار,اخبار کنکور,کلید آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی

کلید آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی منتشر شد

کلید اولیه سئوالات و دفترچه آزمون سی و هفتمین دوره پذیرش دستیار رشته های فوق تخصصی بالینی پزشکی منتشر شد. به گزارش مهر، در…


25 اردیبهشت آخرین فرصت ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, کنکور
داوطلبان ثبت‌نام بدون آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد تا ساعت 24 روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، ثبت نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان دکتری تخصصی سال 98 دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت 24 روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

 

داوطلبان با مراجعه با سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط ویژه استعدادهای درخشان ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه نسبت به انتخاب رشته محل های درخواستی اقدام کنند.

 

کلیه حائزین شرایط درخواست کننده دوره دکتری تخصصی شامل استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان ممتاز بر اساس حداقل معدل 17 برای رشته های دامپزشکی، 18.5 برای رشته های علوم انسانی و 17.5 برای سایر رشته ها به همراه رعایت سایر شرایط مندرج در شیوه نامه اجرایی بر اساس معدل و رتبه بندی و متناسب با ظرفیت برای هر یک از رشته،محل های انتخابی گزینش و برای مصاحبه علمی به گروه های تخصصی مربوط معرفی می شوند.

 

از سوی دیگر دارا بودن حداقل نمره پایان نامه 18.5 یکی دیگر از شرایط نام برده شده در کنکور تخصصی بدون آزمون دانشگاه آزاد است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------