چگونه افراد منفی‌نگر انرژی ازدست‌رفته خود را بازیابی می‌کنند و ما باید در برابر این افراد چه کنیم؟رفتار با افراد منفی بین,افراد منفی‌نگر,افراد منفی

افراد منفی‌نگر

 

افراد می‌توانند انرژی خود را از یکدیگر به عاریت بگیرند، خواب کافی و غذای سالم تازه از راه‌هایی است که می‌توان کمبود انرژی را جبران کرد. در بسیاری از موارد افراد احساس می‌کنند توان ادامه دادن مسیری که در پیش دارند را ندارند و به اصطلاح امروزی‌ها کم آورده‌اند.

افراد در این موارد به جای آنکه انرژی خود را از غذا و طبیعت و نور خورشید و ورزش کسب کنند انرژی خود را از دیگران به عاریت می‌گیرند.

 

افراد خشن با دادوفریاد انرژی دیگران را می‌گیرند؛ این گروه از افراد با رفتار پرخاشگرانه انرژی را از دیگران گرفته و خودشان پرانرژی می‌شوند.

 

اما گروه دیگری که انرژی ما را می‌گیرند افرادی هستند که با بیان غصه‌ها و مشکلات خود ما را وادار به دلسوزی می‌کنند. اگر تجربه کرده باشید این افراد پس از پایان صحبت‌های خود به سبک شدن خود اذعان می‌کنند این افراد درواقع با این اتفاق کمبود انرژی خود را جبران می‌کنند.

 

عده‌ای نیز با غر زدن بهانه‌گیری انرژی شما را تصاحب می‌کنند و به این طریق خودشان انرژی موردنیاز خود را تأمین می‌کنند.

 

رفتار با افراد منفی بین,افراد منفی‌نگر,افراد منفی

راههای از بین بردن انرژی منفی

 

نشانه های افرادی که انرژی ما را به تاراج می برند

۱. ا ین‌جور آدم‌ها سعی می‌کنند شما را تا حد خودشان پایین بکشند

۲. آن‌ها به ‌گرمی با شما احوال‌پرسی می‌کنند و بعد رویه‌ی متفاوتی در پیش می‌گیرند

۳. آن‌ها سعی می‌کنند کاری کنند دلتان برایشان بسوزد

۴. آن‌ها مشکلات را بزرگتر از چیزی که هستند نشان‌ می‌دهند

۵. آن‌ها سعی‌می‌کنند توجه شما را به سوی مسائل منفی سوق دهند

 

 

خواب کافی و غذای سالم تازه از راه‌هایی است که می‌توانیم با آن کمبود انرژی را جبران کنیم. هرچند بسیاری بر این باورند که استراحت، تفریح، مدیتیشن و رفتن به دل طبیعت و استفاده از نور خورشید نیز می‌تواند در بازیابی انرژی مؤثر باشد.

 

رفتار با افراد منفی بین,افراد منفی‌نگر,افراد منفی

رفتار با افراد منفی بین

 

به جز خواب کافی و تغذیه مناسب راههایی وجود دارد که افراد منفی نتوانند انرژی شما را بگیرند.

 

1- هاله خود را محدود وکوچک کنید .

هاله شما منبع اصلی جذب انرژی های منفی است . هنگامی که شما در حال استراحت هستید  هاله شما می تواند گسترش پیدا کندپس هاله شما با هاله های دیگران در تماس می باشد و  ضروری است که محدوده هاله خود را کوتاه کنیم روش کوتاه کردن آن به این شکل می توانید انجام دهید.دست به سینه بنشینید و یک پا را بر روی پای دیگر قرار دهید این کار هاله شما را می بندد یک روش دیگر این است که از هاله خودتان درخواست کنید که کوچک شود و فقط بدن خودتان را بپوشاند به این ترتیب از ورود انرژی های منفی اطراف جلو گیری میشود.

 

2- محیط اطراف خود را بشناسید

زمان وقت گذرانی در محیط هایی که استرس زاست و انرژی منفی وجود دارد را کوتاه نگه دارید.

 

3- در برابر منفی بافی واکنش نشان ندهید.

در جایی که بحث های منفی هست خودتان را آرام نگه دارید و افکار منفی خود را حفظ کنید به این ترتیب توسط یک انرژی خنثی یا مثبت احاطه می شوید  که انرژی منفی را از شما دور می کند.

 

4- به مراقبه و تمرینات روزانه بپردازید .

همانطور که جسم به فعالیت فیزیکی نیاز دارد ذهن نیز به فعالیت هایی مانند مراقبه نیازمند است. مراقبه روزانه با تزریق انرژی مثبت ، ذهن انسان را پاکسازی می کند. 

 

5- یک سپر محافظتی انرژی در اطراف خود ایجاد کنید .

قبل از اینکه بخواهید با افراد دیگر  مخصوصا افراد منفی برخورد داشته باشید می توانید یک سپر رنگی در اطراف خود با تصویر سازی ایجاد کنید به نحوی که بتوانید انرژی مثبت را دریافت کنید و مانع ورود انرژی منفی شوید.

 

گردآوری: بخش روانشناسی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------