بورس، سرمایه ،صنعت ،اقتصاد,صرافیX

روانشناسی پنیر 

 

روانشناسی پنیر

 

پنير ،يكی از لذيذ ترين غذاهاست كه با تنوع خاص خود تقريبآ می تواند تمام سليقه ها را راضی نگاه دارد ، اما در عين حال چيزهای ديگری نيز راجع به اين افزودنی خوشمزه وجود دارد كه احتمالآشما چيزی درباره آن نمی دانيد پنير می تواند نكات بسياری را در رابطه با خودتان به شما بگويد !

 

يك تحقيق جديد در اين زمينه كه از سوی انجمن لبنيات سازی امريكا انجام شده، نشان می دهدنوع پنيری كه انتخاب می كنيد می تواند اطلاعات زيادی را راجع به شخصيت شما آشكار سازد .اين تحقيق توسط (لورا ورلين ) انجام شده است.

 

بنابراين بگوييدکدام نوع پنیر را می پسندید ؟؟

 

پنير نرم مثل پنير خامه ای

 

پنير نيمه نرم مثل پنير فتا

 

پنير فانتزی مثل پنير چدار

 

پنيرسفت مثل پنير تبريزی يا ليقوان

 


پنير نرم مثل پنير خامه ای

 

تحقيقات نشان می دهد اشخاصی كه طالب تجمل و تجمل پرستی هستند ، به مراتب از خوردن پنير های نرم همانند پنير های خامه ای بيشتر لذت می برند و هميشه به دنبال لوازم لوكس وتجملی هستند، از پوشيدن لباس ابريشمی به عنوان لباس راحتی گرفته تا پوشيدن دمپايی های بسيار شيك رو فرشی . شما می دانيد كه چگونه بايد با خود و زندگی خويش كناربياييد لذت خوردن اين پنير، دقيقآ به اندازه لذت خريدن يك آباژور زيبا برای اتاق خوابتان است .

 

 

پنير نيمه نرم مثل پنير فتا


پنير های نيمه نرم مثل پنير فتا (پنير های بسته بندی پاستوريزه) ما را به دوران بچگی ميبرند.بنابراين آنها همگی مربوط به خانه، خانواده و كانون گرم خانوادگی ميشوند.اگر هنوز به اين پنيرها علاقه منديد، متخصصان معتقدند كه عميقاًدوست داريد يك بار ديگر شرايط گذشته را برای خود بازسازی كنيد و اين شايد همان دنيای امنی است كه هميشه به دنبال آن بوده ايد.به همين دليل است كه شما ابتدا خانواده، دوست، فاميل و آشنا را در اولويت قرار ميدهيدو اين به رغم برنامه بسيار فشرده شماست.خانواده شما هميشه به دنبال غذاهای خانگی هستندو شما از اين انعطاف پذيری آنها لذت ميبريد.خانه شما هميشه گرم و پر از ميهمان است و از ديدار دوستان شاد می شويد و سعی می كنيدحداقل يك شب در هفته را با خانواده به خوبی و خوشی بگذرانيد .

 

 

پنير فانتزی مثل پنير چدار

 

هر تكه از اين نوع پنير كه معمولاً در بسته بندی های كوچك و گاه با تركيبات سبزيجات و غيره تهيه ميشوند گوشه ای از زندگيتان را به تصوير می كشد و اين نشان ميدهد كه شما تا چه حد درانجام كارها يتان مصمم و با اراده ايد.همانند پنير چدار از خارج سخت و از درون نرم وانعطاف پذيريد.در هر كاری همانند بزرگسالان فكر می كنيد و اجازه نميدهيد كسی در روابط شما با ديگران، به ويژه دوستان دخالت كند.آنچه شما را از ديگران متمايز می سازد، همان روح سخت و در عين حال لطيف شما در برخورد بامسايل ديگران است. شايد به همين دليل است كه ديگران از مشورت با شما بيشترين استفاده را ميبرند.

 

 

پنيرسفت مثل پنير تبريزی يا ليقوان

 

اين پنير ها با طعم لذيذ ،باعث می شوند كه احساس سر مست بودن به شما دست دهد .احساسی كه در يك جنگل زيبا و پر از شقايق های وحشی به انسان دست می دهد .اصلاْ خجالتی نيستيد .شما عاشق رفتن به موقعيت های جديد هستيد و از اينكه منبع خير باشيد ، لذت می بريد .دوستان عاشق شما هستند زيرا آنها هميشه بهترين لحظات را با شما ميگذرانند .لذت گذراندن وقت با شما ،آنچنان زياد است كه هيچ ميهمانی بدون حضورتان برگزار نمی شود .شما مهربان ،دلرحم، صميمی و روراست هستيد و بی كينه.در جنگل بودن مزايايی دارد كه هر كسی با آن آشنا نيست .

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های روانشناسی(مشاوره خانواده، روانشناسی کودکان، روانشناسی زناشویی، تست روانشناسی،موفقیت و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------