گرما احتمال سقط جنین را افزایش می‌دهدسقط جنین,علت سقط جنین,دلایل سقط جنین,پیشگیری از سقط جنین,راههای جلوگیری از سقط جنین

تابستان فواید بسیاری برای زنان باردار دارد، به عنوان مثال دیگر صندل برای پاهای ورم کرده آنها بزرگ نیست.
 
اما چیزی که زنان باردار را در این فصل آزار می‌دهد، گرما است. آنها عرق می‌کنند و در مکان‌هایی که تهویه هوا ندارد، به سختی نفس می‌کشند. از طرف دیگر گرما زیاد احتمال سقط جنین و سرگیجه را در 3 ماه اول بارداری افزایش می‌دهد. در مواردی نیز کم آبی موجب زایمان زودرس می‌شود.
 
برای جلوگیری از کم آبی بدن یک بطری پر از آب را همه جا با خود ببرید تا از مصرف مقدار کافی آن اطمینان یابید. حتی می‌توانید گاهی چند تکه کوچک لیمو یا آب آن را به بطری خود اضافه ‌کنید تا طعم بهتری بگیرد.
 
ما در اینجا 4 روشی را که به شما کمک می‌کند در این دوره احساس بهتری کنید، برایتان آورده‌ایم.
 
1. حمام آب سرد بگیرید
 اگر نمی‌توانید به دریا یا استخر بروید، ما حمام آب سرد را به شما پیشهاد می‌کنیم. با این روش قبل از خواب، احساس بهتری پیدا خواهید کرد.
 
2. به دنبال سایه باشید
 مسلما در سایه هوا خنک‌تر است. اگر احتمال دارد پوست شما به ملاسما (تکه‌های تیره‌ای که بر صورت یا گردن در دوران بارداری ظاهر می‌شود) دچار شود، با قرار گرفتن در سایه، خطر ابتلا به آن را کاهش دهید.


 3.  آب بیشتری بنوشید
 تعدادی از پزشکان معتقدند که زنان باردار به 2 تا 4 لیوان آب بیشتر در روز برای هیدراته ماندن احتیاج دارند.


 4. پاهای خود را بالا نگه دارید
 پاهای ورم کرده در طول بارداری امری طبیعی است اما گرما، ورم آن را شدت می‌بخشد. برای جلوگیری از این وضعیت بهتر است پاهای خود را بالا بگیرید، به عنوان مثال هنگام نشستن یک صندلی زیر پای خود قرار دهید تا از ورم بیشتر جلوگیری شود.

منبع:niniban.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------