داروی معجزه آفرین ترمیم پرده بکارتترمیم پرده بکارت, كپسول ترميم بكارت, دوختن پرده بکارت

ترمیم پرده بکارت

 

 ترمیم پرده بکارت

در مورد مسئلۀ ترمیم پرده بکارت معمولاً یک نگاه کلی در جامعه حکمرانی می کند. اکثر خانواده ها با فهمیدن رابطه جنسی قبل از ازدواج دخترشان عکس العمل مثبتی نشان نمی دهند. دختران هم بخاطر ترس از نحوه برخورد خانواده، این مسئله را مخفی می کنند. ترس این دختران در زمان ازدواج هم بیشتر شده و وقتی که دستمال شب اول ازدواج را باید به خانواده داماد بدهند به دنبال راهی برای فاش نشدن رازشان هستند.

پرده بكارت در واقع یک غشای نازک، همراه با سوراخ یا سوراخهایی برای عبور جریان خونریزی عادت ماهانه از درون آن، و چیزی که بطور مشخص محل ورود مهبل زنان رو مسدود نموده است.این که موجودیت و معنای پرده بکارت چیست یکی از رازهای جاودانه و پنهان در بدن زنان است.

 

امروزه به کمک پیشرفت های علمی و تغییرات فرهنگی، اطلاعات ما در باره این مسئله بیشتر و نگاهمان به واقع بینی نزدیکتر شده است.

 

برخی ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، برخی ديگر پرده بکارت شان بدون سوراخ است، درحالیکه بعضی ديگر پرده های بسیار ضخیمی دارند که امکان دارد برای پاره کردن پرده بکارت، کمک پزشک موردنیاز باشد تا از پیدایش درد در موقع رابطه جنسی جلوگیری شود، این روش را بریدن پرده بکارت می نامند.طی نخستین دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا هنگامی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقی مانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.

 

ترمیم پرده بکارت, كپسول ترميم بكارت, دوختن پرده بکارت

دوخت پرده بکارت

 

انواع پرده بکارت عبارتند از:

- پرده بکارت بدون منفذ

- پرده بکارت مثلثی

- پرده بکارت نوع حلقوی( قابل ارتجاع و غیرقابل ارتجاع)

- پرده بکارت نوع هلالی

- پرده بکارت نوع پل دار( دو تکه)

- پرده بکارت نوع غربالی

- پرده بکارت نوع زبانه دار

- پرده بکارت نوع دندانه دار

- عدم وجود پرده بکارت بطور طبیعی

- پرده بکارت بسیار سخت و سفت

 

ترمیم پرده بکارت, كپسول ترميم بكارت, دوختن پرده بکارت

داروی معجزه آفرین باکرگی

 

علل پارگی پرده بکارت

موارد زیر، متداول ترین علل پارگی پرده بکارت به حساب می آیند:

- امیزش جنسی

- خودارضایی از طريق دخول اجسام خارجی

- استفاده از تامپون

- وارد شدن ضربه های شدید به واژن

 

ترمیم پرده بکارت, كپسول ترميم بكارت, دوختن پرده بکارت

ترمیم بکارت

 

عوامل مؤثر در پارگی پرده بکارت

پارگی پرده بكارت، اغلب حاصل ورود جسم خارجی به مهبل یا تحمل ضربات سخت به این ناحیه است. در اینصورت ، شخص میتواند حس درد یا خونریزی را تجربه کند. باتوجه  به تنوع مدل های پرده واژن، اسیب های وارده به آن هم امکان دارد دارای انواع گوناگونی باشد. از عوامل مؤثر در پارگی پرده بکارت میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 

- ارتباط جنسی همراه با دخول

- خودارضایی با وارد کردن جسم خارجی در مهبل

- انجام جراحی های سنگین در ناحیه لگن

- بروز تصادف، همراه با تحمل ضربات و فشار شدید در ناحیه لگن و واژن

- تجاوز جنسی

- انجام بعضی فعالیت های سنگین

 

ترمیم پرده بکارت یا هایمنوپلاستی یا هایمنوراپی (دوختن پرده بکارت) نوعی عمل جراحی برای بازسازی پرده بکارت است. این عمل بطور کلی در پزشکی زنان جایگاهی ندارد، ولی بعضی مراکز جراحی پلاستیک به خصوص در اروپای غربی، آمریکا و ژاپن آنرا بعنوان یک عمل سرپایی انجام می دهند.

 

هدف معمول برای انجام این عمل ایجاد وضعیتی است که منجر به خونریزی در امیزش جنسی شود. این خونریزی در بعضی فرهنگ ها نشانهٔ باکرگی تلقی می شود. در فرهنگ اسلامی باکرگی عروس اهمیت بسیار زیادی دارد و در صورتی که خلاف آن در شب زفاف معلوم شود امکان دارد پیامدهایی نامطلوب مانند طلاق، بی‌ابرویی خانوادگی و حتی مرگ عروس را در پی داشته باشد.

 

بعضی از انواع این عمل در تعدادی از کشورها قانونی است، ولی در بعضی کشورهای ديگر تمامی انواع آن ممنوع است.

 

ترمیم پرده بکارت, كپسول ترميم بكارت, دوختن پرده بکارت

عمل پرده بکارت

 

شیوه های ترمیم پرده بکارت

ترمیم پرده بکارت، اغلب به شیوه جراحی صورت می گیرد. با این حال، امکان دارد این کار به روش های دیگری هم انجام شود. از متداول ترین شیوه های ترميم بکارت میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

 

نکته اولیه برای ترمیم پرده بکارت؛، عاری بودن واژن از هر نوع عفونت است. معمولاً مدت زمان ترميم بکارت بین ۴۵ دقیقه تا ۱ساعت و با یک بی حسی موضعی انجام می شود و جزء عمل های سرپایی می باشد. بیمار به آسانی میتواند به خانه خود بازگشته و نیازی به استراحت مطلق در خانه ندارد.

 

شیوه ترميم بکارت alloplant

روشی کاملاً موقت که معمولاً یک هفته پیش از ازدواج صورت می گیرد.

 

شیوه ترمیم بکارت STID

جديدترين روش ترمیم پرده بکارت روش STID است. STID شیوه بخیه سه لایه ای لبه های بکارت می باشد. در این شیوه لب های باقی مانده پرده بکارت با میکرو بخیه قابل جذب به هم فیوز می شوند. ترمیم پرده بکارت با برداشتن لبه های پاره شده و ایجاد یک لایه ثانویه برای پوشش واژن صورت می گیرد.

 

کپسول های ترميم بکارت یا پرده بکارت مصنوعی

پرده بكارت مصنوعی یا کپسول پرده بکارت یک کپسول حاوی مایع قرمز رنگ و شبیه خون است. هنگامی که این کپسول داخل واژن گذاشته می شود، لایه پوشاننده آن در اثر حرارت و رطوبت بدن به مرور تجزیه شده و مایع خون مانند درون آن از واژن خارج می شود. این محصول نخستین بار در چین ساخته شد و در کشورهایی مانند مصر و کشورهای خاورمیانه با استقبال رو به رو گشت.

 

داروی معجزه آفرین باکرگی

ترميم بکارت با گیاهان دارویی هم از ديگر شیوه های رایج است. برای این کار، از گیاه ماریانا استفاده می شود.

 

شیوه استفاده

یک پیمانه گیاه ماریانا را درون ظرفی ریخته و ۸ لیوان آب را به آن اضافه کنید. ترکیب حاصل شده را برای مدت ۱۰ دقیقه بجوشانید. آنگاه، مدتی صبر کنید تا خنک شود. در ادامه، با استفاده از پارچه تنظیف، مایع را صاف کنید. بهتر است، جوشانده خود را دو مرتبه صاف کنید تا مایع حاصل شده ، کاملاً زلال باشد. مایع را داخل وان یا لگن ریخته و برای مدت ۱۵ دقیقه، داخل آن بنشینید.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------