چرا بعضی خانم‌ها هنوز مجرد هستند؟آشنایی اینترنتی ,دوستی یا ازدواج

در طول سال های اخیر، سن ازدواج بسیار بالا رفته است و هر دو جنس زن و مرد از پذیرفتن مسوولیت زندگی شانه خالی می کنند. هر کدام از آنها نیز دلایل خاص خود را دارند. اما باید بدانید بسیاری از زنان برای مسایل سطحی و بی ارزش تن به ازدواج نمی دهند.

بدشانسی در عشق
نخستین ملاقات با افراد جدید برای دوستی یا ازدواج برای هیچ‌کس آسان نیست. اما افرادی هستند که آن را بسیار دشوارتر از آن چه هست می بینند و قرار گذاشتن برایشان مثل جابه‌جا کردن کوه است. در تحقیقاتی که روی زنان صورت گرفته، مشخص شده است آنها برای یافتن مرد موردپسند خود به «خانمی که هرگز راضی نمی شود» تبدیل می شوند. برای اینکه بدانید آیا شما نیز جزو زنان مشکل‌پسند و سخت‌گیر هستیذ یا خیر، نشانه های زیرا را مطالعه کنید.

واقع‌گرا نیستید
اگر فهرستی از فاکتورهای تهدیدکننده تهیه کردید که بیش از 5 مورد را در خود داشت، بدانید که مشکل خود شما هستید. صرف‌نظر از مواردی که نمی توانید به آنها بی تفاوت باشید (مثلا طرف مقابل هرگز عطر یا اسپری بدن استفاده نمی کند)، موارد دیگری وجود دارند که باید به آنها بی توجه باشید. به طور مثال، عقاید سیاسی یا علایق ورزشی مسایلی نیستند که رابطه شما را خراب کنند. اگر شما در این زمینه های با هم اختلاف دارید، دلیل نمی شود با او سر ناسازگاری بگذارید. آیا تاکنون نشنیده اید که تفاوت ها رابطه های بهتری می سازند؟

ظاهر برایتان مهم است
در طول سال های اخیر، سن ازدواج بسیار بالا رفته است و هر دو جنس زن و مرد از پذیرفتن مسوولیت زندگی شانه خالی می کنند. هر کدام از آنها نیز دلایل خاص خود را دارند.  اما باید بدانید بسیاری از زنان برای مسایل سطحی و بی ارزش تن به ازدواج نمی دهند. یکی از آنها اندام و چهره طرف مقابل است. آنها گاهی به دنبال یافتن فردی هستند که قد، هیکل و چهره جذابی داشته باشد. این مسایل ظاهری ممکن است آنها از یک زندگی عالی و ایده‌آل محروم کند.

آشنایی اینترنتی ,دوستی یا ازدواج

آشنایی اینترنتی را قبول ندارید
دوستی های اینترنتی همیشه جزو معضلات جامعه بوده اند. از آنجا که طرف می تواند در پروفایل آنلاین خود دروغ های بسیار بنویسد یا شخصیتی غیرواقعی از خود نمایش دهد، اصولا توصیه می شود چنین  رابطه هایی انجام نشوند. اما در دنیای مدرن امروز، بسیار از مجردها دوستان خود را از فضای مجازی پیدا می کنند و نخستین قرارهای خود را به صورت آنلاین هماهنگ می کنند. اگر موردپسند یکدیگر بودند، سپس در دنیای واقعی این آشنایی را ادامه خواهند داد. اگر شما جزو افرادی هستید که این رابطه ها را نمی پسندد و به آنها اعتماد و اعتقادی ندارد، باید به روش سنتی منتظر پیدا شدن نیمه گمشده خود باشید.

قرار ملاقات نمی گذارید
در طی سال های اخیر، یش از 50 درصد ازدواج ها و آشنایی ها از طریق دوستان صورت گرفته است. به این مفهوم که متاهل ها دوستان مجرد خود را دور یکدگیر جمع می کنند تا شاید آنها از یکدیگر خوششان بیاید و با هم نامزد شوند. اگر شما در چنین جمع هایی شرکت نمی کنید یا دوستان شما این کار را برایتان انجام نمی دهد، شاید به همین دلیل است که تاکنون ازدواج نکرده اید.

تحقیق آنلاین در مورد کسی که با او قرار دارید
در این زمانه که بسیاری از افراد پروفایل و فعالیت های آنلاین دارند، دو طرف می توانند با تحقیق در مورد یکدیگر در دنیای مجازی ببینند آیا موردپسند هم هستند یا خیر. به طور مثال، با مطالعه و یواشکی سرک کشیدن در صفحه فعالیت های آنلاین کسی که با او برای نخستین بار قرار دارید، باعث می شود مواردی در مورد او کشف کنید که به هیچ عنوان برایتان جالب و پسندیده نیست. بنابراین، پیش از ملاقات حضوری آن را کنسل کنید. البته همیشه این طور نیست.

آشنایی اینترنتی ,دوستی یا ازدواج

بی روح و بی احساس هستید
برخی از خانم ها اصولا خیلی با احساس نیستند و همین باعث می شود از هیچ رویدادی نه خیلی خوشحال و نه خیلی ناراحت شوند. این باعث می شود مردها کشش کمتری به آنها پیدا کنند زیرا بسیار بی تفاوت به نظر می رسند و تعامل و زندگی با چنین افرادی بسیار خسته کننده است زیرا هیچ کاری آنها را هیجان زده نمی کند. اگر شما هم این طور هستید برای اینکه زودتر نیمه گمشده خود را پیدا کنید باید کمی احساس هزینه کنید و نگاه خود به زندگی را تغییر دهید.

ارسال پیامک های زیاد
ممکن است برای ارسال پیامک های زیاد یا یک پیامک بد و اشتباه دوست یا نامزد خود را از دست بدهید. اگر مدام گوشی موبایل دستتان است و همیشه خدا در حال نوشتن پیام کوتاه هستید، همین الان دست از این کار بکشید. اگر با نامزد خود کار دارید با او تماس بگیرید.

قرار ملاقات را به مصاحبه کاری تبدیل نکنید
بسیاری از خانم ها عادت دارند در همان جلسه اول از همه مسایل زندگی طرف مقابل سر در بیاورند. به همین منظور، به جای اینکه در مورد خود حرف بزنند، از طرف مقابل سوالات متعدد می پرسند. این کار موجب رنجش مردان می شود و تصور می کنند به جای قرار عاطفی در یک جلسه کاری حضور دارند و باید در مورد سوابق خود توضیح دهند. دست از این کار بردارید. لازم نیست همه اطلاعات را در همان جلسه اول کسب کنید. اگر دوطرف مورد پسند هم واقع شدند، برای سوال های بی‌شمارِ شما فرصت زیاد است.

نمی خواهید جوان تر از سن خود باشید
تصور کنید با فردی ملاقات داشته اید و همه جانبه موردپسند شما واقع شده است، اما هنگامی که حرف سن و سال به میان می آید، متوجه می شوید او چند سال از شما کوچک تر است. از این موضوع نهراسید. در چند سال اخیر بسیار زیاد شده اند زن و شوهرهایی که زن بزرگ تر از مرد است و زندگی بسیار خوبی هم دارند. صرفا کوچک تر بودن مرد دلیلی برای آغاز نکردن یک رابطه خوب نیست. شما در کنار این مردها می توانید جوان تر به نظر برسید و جوان تر رفتار کنید.

منبع:برترین ها

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------