۱۰ نشانه اینکه مردی شما را فقط برای رابطه‌ جنسی می‌خواهدرابطه‌ جنسی,رابطه زناشویی,روابط نامشروع

 

براي متعهد نشدن مردها به رابطه، علل مختلفی موجود است . درصورتی که مردی صرفا به قسمت جسمی و فیزیکی یک رابطه علاقه داشته باشد، مسوولیت یک رابطه حقیقی را قبول نخواهد کرد.

10 علامت این که مردی شما را صرفا براي رابطه جنسی می خواهد
حتی بهترین پسرها هم امکان دارد صرفا به دنبال روابط جنسی باشند. مردها شیوه های مختلفی براي ایجاد این روابط بدون متعهد شدن دارند. این دسته مردها به چیزی که می خواهند دست پیدا ميکنند و هنگامی که راضی شدند، میروند . رابطه عمیق معنای چندانی براي آن ها ندارد.

مردهای زيادي براي به دست آوردن رابطه جنسی از شیوه های بسیار عاقلانه و تخصصی استفاده می کنند؛ تاحدی که درک کردن قصد واقعی آن ها براي خانم‌ها دشوار ميشود .

در زیر به چند نشانه اشاره می کنیم که نشان ميدهد مردی از شما صرفا رابطه جنسی می خواهد:
پول زيادي خرج ميکند ولی وقت نمی گذارد
مردان پول دار، سرمایه زيادي براي خرج کردن در راه ارتباط جنسی دارند. شما را با کادوها، شام در رستوران های لوکس و از این قبیل بمباران ميکند ولی وقت گذاشتن خيلي مهم تر از پول گذاشتن در روابط است. باید ببینید طرف مقابلتان با شما وقت می گذراند و براي شناختن شما وقت می گذارد؟

صرفا ساعتهای بخصوصی به شما زنگ ميزند
ساعت رابطه جنسی براي اشخاص و گروه‌های سنی گوناگون، مختلف است. ساعت رابطه جنسی به ساعتی گفته ميشود که فرد وقت خوشگذرانی با دوست ها، کار کردن یا هر مشغله ديگر خود را به پایان رسانده است و به دنبال رابطه جنسی است. به عنوان مثال درصورتی که صرفا ۲ شب به بعد به شما زنگ ميزند باید هوشیارتر عمل کنید.

متعهد نمی شود
براي متعهد نشدن مردها به رابطه، علل مختلفی موجود است . درصورتی که مردی صرفا به قسمت جسمی و فیزیکی یک رابطه علاقه داشته باشد، مسوولیت یک رابطه حقیقی را قبول نخواهد کرد. همچنين، درصورتی که مردی متعهد نمی شود، میتواند دلیلش این باشد که می خواهد با هر تعداد زنی که میتواند ، تا میتواند رابطه جنسی برقرار کند.

حس می کنید روابط تان صرفا به روابط جنسی خلاصه ميشود
روابطی که در آن رابطه جنسی قبل از ازدواج باشد مدام با مشکل روبرو میشوند . درصورتی که حس می کنید که رابطه جنسی بطور مستمر از شما تقاضا مي شود، طرف مقابلتان صرفا بدنبال اینگونه رابطه با شماست. درصورتی که این شرایط ادامه پیدا کرد، بدتر ميشود و ارزش شخصی شما را زیر سؤال خواهد برد.

پس مسلما درباره آن حرف بزنید . درصورتی که شما برایش مهم باشید، براي تغيير آن با شما همکاري خواهد کرد. درصورتی که اینکار را نکند، از دست شما اندوهگین شده و چه بسا ترکتان ميکند .

شما را با دوست های و خانواده خود اشنا نمی کند
مردها درباره دختری که به مادرشان معرفی ميکنند بسیار دقیق هستند. معمولاً صرفا دختری را به خانواده خود معرفی ميکنند که روابط جدّي با وی داشته باشند. درصورتی که می بینید که شما را بیرون از برنامه هایی که با خانواده یا دوستانش دارد نگه می دارد، مراقب باشید. همچنين یادتان باشد درصورتی که در یکی دو مورد از این برنامه ها شما را ببرد، امکان دارد خيلي از حالت های وی با زنان ديگر را خراب کنید.

هنگامی که که باید با هم بیرون باشید، در منزل هستید
درصورتی که دوست دارید براي تفریح و سرگرمی به بیرون بروید ولی وی دائم پافشاری دارد که شما را به منزل اش ببرد، مطمئن باشید که شما را صرفا براي رابطه جنسی می خواهد. پافشاری داشتن براي رفتن به سفرهای دو نفره هم می تواند علامت آن باشد.

تحت فشارتان می گذارد
این قدیمی ترین روش آنهاست. درصورتی که پیش از ازدواج، شما را مجبور به آن ميکند ، یقیناً این مسأله برایش خيلي مهم تر از شناختن شما و ایجاد یک ارتباط جدّي است.

براي آن اماده سازی ميکند
درصورتی که وسیله ها مربوط به رابطه جنسی را در دور و اطرافتان می بینید، یعنی کلیه چیزها را براي این اتفاق آماده نموده است . گاهی وقت ها بهتر است حتی یک بار اتفاق افتادن رابطه جنسی را بخاطر نداشتن کاندوم به تعویق بیندازد ولی هنگامی که همه چیز را آماده داشته باشد، یعنی براي این اتفاق برنامه ريزي نموده است .

هنگامی که با هم هستید، الکل می نوشد
بیش تر وقت ها هنگامی که با مردی هستید که الکل می نوشد و به شما هم پافشاری می کند که بنوشید( یا مواد مخدر استفاده می کند و از شما هم میخواهد استفاده کنید)، در پایان آن شب به رابطه جنسی ختم مي شود. روابطی که با چنين اتفاقاتی آغاز میشوند معمولاً صرفا بر پایه صمیمیت فیزیکی هستند و احساسات در آن دخیل نیست. باید بسرعت چنين روابطی را ترک کنید.


حرف ميزند ولی عمل نمی کند
گفتن« دوستت دارم» خيلي با نشان دادن آن تفاوت دارد. اطمینان یابید که دوست داشتنش را به شما نشان دهد و صرفا از روی نوشته برایتان نخواند. زیرا به دنبال رابطه جنسی است، امکان دارد اینطور بگوید نه بدین دلیل که حقیقتاً از ته قلب دوستتان دارد.

منبع:mardoman.net

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------