مواردی که مردان سعی می کنند از زنان مخفی کنندپنهان کاری,مخفی کاری مرد از زن,پنهان کاری مردان از زنان

مخفی کاری مرد از زن

 

مردها بیش از زن ها به عشق و عاطفه نیازمندند، ولی آنرا پیوسته مخفی می کنند.این امر که ناخواسته اتفاق می افتد، از آن روست که مردها از دیر باز، بطور غیر مستقیم اموزش یافته اند، تا خویش را هر چه بیشتر، بي‌نياز از" عشق" جلوه دهند.

" عشق"، احتیاج است و مرد هیچوقت احتیاج خویش را نباید اشکار کند. این قانونِ غریبِ طبیعی و در عین حال اجتماعی، از بدوّ تولد با آنها به رسمیت شناخته شده است.( هر چند اگر منطقی نباشد.)

 

نکته ی بعدی ولی ارتباط به بیوشیمی وساختار مغز آنها دارد.مغز مردها به سختی میتواند از تفکر به طرف احساسات و عواطف تغيير عملکرد بدهد.مغز مردها تخصصی تر از زن هاست. به عبارتی نیمکره ی راست مغز مردها با عملکردهای بینایی و فضایی و همچنین احجام سر و کار دارد. در حالیکه نیم کره ی چپ، به مهارت هایی مانند بیان احساسات و درک مسایل انتزاعی.از همین روست که مردها بیشتر" دیداری" و" بینایی" اند. آنها از تماشا لذّت می برند و از این طريق میتوانند با نیمکره ی مغز خود رابطه برقرار کنند.

 

مردها اغلب عشق خود را نسبت به زنی( همسر، دوست، معشوق) از طريق عشق بازی نشان می دهند. لازم به یادآوری است که" عشق بازی " متفاوت با" معاشقه" است. ولی در اینجا من به توضیح کوتاهی از تفاوت" عشق بازی " با" معاشقه" می پردازم:" عشق بازی " در لحظه ی احتیاج و تراکم هورمون ها و قوای جنسی مرد حاصل می شود، که در همان دَم روی می دهد و دریچه بسته می شود تا موقع پیدایش تراکم مُجدّد هورمون ها و پُر شدن کیسه ی تخم ها. این امر بیشتر جنبه ی تخلیه را داشته واین سیکلِ دَوَرانی، بسته به توان مندی های جنسی مرد دارد.

 

پنهان کاری,مخفی کاری مرد از زن,پنهان کاری مردان از زنان

پنهان کاری مردان از زنان

 

در" معاشقه" ولی معادله برهم می خورد، اگر چه مسئله به قوّت خود تا حّد" عشق بازی " وجود دارد.ولی در معاشقه، هم خوابی تواًمان با عاطفه و شور و هیجان و حس سیری ناپذیری بین دو نفر صورت می پذیرد. دفعات و مرحله های ارضاء هر دو زوج در زمان واحد انجام می شود و چندین دفعه میتواند روی دهد. واحد زمانی هر عکس‌العمل جنسی و تحریک اندام جنسی مرد، در حالت طبیعی، بین ده دقیقه تاسی دقیقه، بعد از اولین زمان ارضاء و همخوابگی است.

 

در معاشقه، اشتیاقِ عاطفی بیش از احتیاج تن است. در این بین اگر چه عمل هم خوابی صورت می پذیرد، ولی مرحله های جنسی احساسی تر و عاطفی تر بوده و در مفهوم" عشق ورزیدن " است.

 

نکته:مردان تمایل دارند در شب و به هنگام روز، به ویژه در هنگام شروع روز، پیش از آغاز زندگی روزانه ـ همخوابگی داشته باشند. این امر از این روست که برای رویارو شدن با ماجراهای روز و مسوولیت آنها دربرابر شما و زندگی، به پناه امنی نیازمند دارد تا به آنها انرژی فرآیند دهد؛ و آن زهدان و اغوش شماست. یعنی؛ از همان جایی که بَر آمده اند. بنابراین؛ مردان خود را از خود بازننهدید!

 

مردان با کارهایشان دوست داشتن را بیان می کنند

بیشتر مردان ترجیح میدهند احساسات و احساس دوست داشتن را با انجام بعضی کارها بیان کنند، به عنوان مثال وقتی وسایل خراب خانه را تعمیر یا حیاط را تمیز می کنند یا سطل زباله را بیرون می برند، دوست داشتن خویش را نشان می دهند. حتی خرید کردن برای خانه و زیباسازی محیط آن هم بیانگر این است که شما را دوست دارد.

 

خیال بافی در خصوص ارتباط  جنسی

مردان در خصوص رابطه جنسی خیال بافی می کنند. چنانچه از آنها این مسئله را سوال کنید، اکثرشان زیر بار نمی روند، ولی این واقعیت دارد. با وجود اینکه هر کسی درباره رابطه جنسی خیال بافی می کند، ولی مردان ممکن است نگران این باشند که طرف مقابل شان آنها را درک نکند، یا سبب ایجاد ترس در وی شوند. شاید از این می ترسند که مورد قضاوت آنها قرار بگیرند.

 

مردان ممکن است برای حفظ صلح و ارامش، دروغ بگویند.

این یکی با راز قبلی مرتبط است. مردان امکان دارد همیشه آن چه را در ذهن خویش دارند، به زبان نیاورند یا وانمود کنند متوجه حرف های یک خانم میشوند ، چرا‌که می ترسند بحث بالا بگیرد. خواه این کار درست باشد و خواه غلط، یک مرد برای حفظ صلح و ارامش در رابطه، دروغ می گوید.

 

پنهان کاری,مخفی کاری مرد از زن,پنهان کاری مردان از زنان

دلایل مخفی کاری مردان

 

برخی اوقات مردان تنها می خواهند که زنان آرام شوند

آری، همان طور که از قدیم گفته اند:” ناراحت کننده است ولی حقیقت دارد”. در اصل ، اکثر مردان به جای گوش دادن به زنان، عاشق« صدای سکوت» می شوند. کارشناسان اذعان می کنند که چون مغز مردان به صورت معنی داری خطی است، ارتباطات کلامی روزانه در محیط کار سبب خستگی مغز آنها می شود.

 

مردان کم تر تمایل دارند اشتباه کنند.

ولی چنانچه چنين انجامی رخ داده شده باشد، با تمام وجودشان می خواهند که آنرا بازسازی کنند.

 

مردان نصیحت ها و پس خوران های که شما آنرا در اختیارشان قرار میدهید، نمی پسندند، هر چند به ظاهر به آن گوش کنند. ولی دروناً به آن توّجه نمی کنند.زیرا از آن جایی که مردها حس می کنند ـ باید بدانند کار درست کدام است. نصیحت و توصیه های شما را بعنوان نشانه ای بر بی اعتمادی شما نسبت به خویش تعبیر می کنند. بنابراین از نصحیت و پند و اندرزگویی خودداری کنید.

 

عزت نفس یک آقا، ظریف و اسیب پذیر است.

در حالی که بعضی از آقایان به آسانی یا به شوخی نبود اعتماد به نفس را در خودشان می پذیرند ولی بطور کلی مردان دوست ندارند هیچ جنبه ای در آنها ضعیف یا شکننده تعریف شود. با این حال نفس مرد در واقع میتواند ظریف باشد. مردان دوست دارند بدانند تنها کسی هستند که شما دوست دارید و اینکه آنها بهترین عاشق هستند. اگر یک مرد نسبت به اهمیت یا قابلیت های خود شک کند، غرورش جریحه دار خواهد شد.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------