بلیط هواپیماX

تازه های سلامت پوست


کاربرد هیدروفیشیال برای جوانسازی صورت, کاربرد هیدروفیشیال, مراحل هیدروفیشیال

مراحل و کاربرد هیدروفیشیال برای جوانسازی صورت

هیدروفیشیال چیست هیدروفیشیال چیست؟ کاربرد هیدروفیشیال در زیبایی هیدروفیشیال یکی از روش های جوانسازی…

اصلاح صورت با بند يكي از عوامل بروز آكنه 

 

اصلاح صورت با بند

 

بيماري آكنه با اصلاح صورت خانم ها با بند - اگر همزمان با زمان ازدواج باشد به دليل استرس و همچنين مستعد بودن پوست آنها - ممكن است خود را نشان دهد. ناظمي ادامه داد: به طور كلي زمينه بروز‌ آكنه ژنتيكي است و در دنيا حدود 80 تا 90 درصد افراد به آن مبتلا هستند. وي افزود: معمولا آكنه در زمان بلوغ و سنين جواني كه در فرد تغييرات ژنتيكي ايجاد مي شود بروز مي كند كه اين مي تواند اضطراب ، افسردگي و گاهي اوقات نگراني افراد را به دنبال داشته باشد.

 

ناظمي در گفتگو با ایرنا گفت: درباره مسايل روحي ، رواني ، استرس و اضطرابي كه بيماري آكنه ايجاد مي كند زياد بحث شده است ، چرا كه اولين عضوي كه مبتلا مي شود صورت است. وي با بيان اينكه بروز‌ آكنه ريشه ژنتيكي دارد و گاهي در برخي خانواده ها به صورت ارثي وجود دارد افزود: البته ميكروب، داشتن پوست چرب ،مسايل هورموني و برخي عوامل تشديد كننده نيز موجب بروز آكنه مي شود.

 

عضو هيات علمي دانشكده پزشكي دانشگاه تهران اظهارداشت: وقتي بيماري آكنه شروع مي شود با توجه به استرس هايي كه ايجاد مي كند ممكن است يك سير نوساني داشته باشد و گاهي بهتر شود و بهبود مي يابد و گاهي دوباره باز گردد.

 

دكتر ناظمي وي گفت: اين بيماري حتي گاهي در طول درمان شديد تر مي شود كه پزشك معالج ناگزير از تغيير شيوه درمان است . به گفته وي شايد نتوان در مورد تشديد و يا ظاهر شدن دوباره اين بيماري و يا بهبود اين بيماري پيش بيني كرد اما به طور كلي راه هاي درماني متفاوتي براي آن وجود دارد. ناظمي ادامه داد: در واقع درماني 100 درصد براي آكنه وجود ندارد زيرا اين بيماري فقط ميكروبي نيست و عامل ژنتيكي نيز در آن دخيل است. وي گفت: به طور كلي نژاد ايرانيان هند و اروپايي است و ژن و نژاد ما مستعد اين بيماري است و در جهت مخالف ما ژاپني ها قر ار دارند كه هم طاسي و هم بيماري آكنه در آنها نادر است .

sadafnews.com

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------